Fenerbahçe'den Ersun Yanal giderse eğer gelmesi gereken teknik adamdır. Daha önce Fenerbahçe'ye gelmek istediğini çoğu kez dile getirmiş. Bu kadar teknik direktör olmak isteyen üstelik başarılı, deneyimli bir kişiyi neden almıyoruz bilmiyorum. En azından bir şans verilebilir. Umarım taraftar ve yönetimin kararı bu yönde olur.
Madem zaten böyle rezil rüsva olucaz getirseydiniz şu adamı 8 maçlık hayali gerçek olsaydı.en azından alper' tolgay'ı falan döverdi antremanda diye düşünüyorum.
Şu an halihazırda yamulmuyorsam akhisarspor'da görevde olan teknik adam. Belki teklif gitmiştir ama bu sebeple olmamıştır. Ama Tahir karapınar'in gelmesi ayrı bir skandal.
taraftarların eğlenmesi için gelebilirdi bence de 8 maçlığına. mesela her gün antrenmanda ''yılmaz vural gençleri dövdü xdddd'' tarzı troll haberler okurduk. zaten başarısızız, bari kendimizle taşak geçelim en azından camia olarak eğleniriz stresi filan atarız üstümüzden.

gerçi sir padişah ninja HAZRETi KUTSAL SÜPER KAHRAMAN YÜCE BAŞBUĞ BAŞKUMANDAN iMAM MAREŞAL HALiFE BiN SÜVAri KOMANDO SAMURAY KUNGFU ÜSTADI KRAL iMPARATOR BORDO BERELi emre belözoğlu ne derdi bilmiyoruz tabi. sonuçta kulübün futbol aklı o.