fenerbahçe altyapıdan çıkma ve a takım görmüş türk stoper . sadık çiftpınar transferinde takasa kullanılmıştır . cocu döneminde uefa maçına bile çıkmıştır .
DipnOt : Fm'de anadolu takımı alırsanız kendisi harika işler çıkartır .
fm19'da fenerbahçe'ye 4 tane altyapıdan oyuncu kaydetmem gerekiyordu. rastgele seçtim. arasında yiğithan da vardı. abi ben böyle bir gelişme görmedim. değerini bir sezonda 100 000 euro'dan 7 milyon euro'ya çıkardı. 2. sezon sonunda 13 milyon euro oldu. 15 milyon euro'ya sattım. beleş para.

fm19 oynayanlar için mükemmel bir seçim olacaktır kendisi.
kariyeri çok başka bir şekilde evrilecekken, hiçbir anlamı olmayan, üstüne üstlük 2 3 gün sonra avrupa'ya transferi gerçekleşecekken kurt! hoca kocaman'ın kendisini türkiye kupası maçında şans vermesinin ardından kariyeri sakatlıklarla geçen bir isim. elbette kocaman bilemezdi sakatlanacağını da transferi neredeyse bitmiş bir ismi ne gerek vardı oynatmaya. o maça kadar aklına gelmemiş hocamızın, ama bir oynatayım bari demiş.

hakan cinemre ile birlikte potansiyeli yüksek olup bu kadar sakatlanan iki altyapı stoperimizden teki. bizim altyapıda zeminsel bir sıkıntı mı var sorusunu da insan düşünmeden edemiyor, çünkü çıkanlar ciddi sakatlıklar yaşıyor. mesela oğuz kağan güçtekin'in de ciddi adele sakatlıkları oluyor. büyük kulüp dediğin bunu fark edip araştrmaya başlar ama bizimkilerin bunu farketmesini hiç beklemiyorum.