teknik direktör (Eski Futbolcu)

Ülke: Türkiye

Bayrak
Boy: 1,86
fenerbahçe’de takım kaptanlığı yapmış zaman zaman defansta, zaman zaman llibero ön libero ve sol bekte görev almış koca kafa lakabıyla tanınan şimdinin teknik direktörü eski futbolcu.
Fenerbahçe ‘de sol bek oynarken skora yaptığı destekle hatırlanır.
2001 yılında Fenerbahçe'ye transfer olup 2007 yılındaki ayrılığına kadar olan fenerbahçe kariyerinde yeni sözleşmelerde hiç para konuşmadığı ve boş mukaveleye imza attığı söylenen büyük kaptan. fenerbahçe'de sağ bek, libero, stoper, sol bek ve ön libero olarak görev yapmıştır. kariyerinin en gollü sezonunu da 2003-2004 yılında, kaptanlık yaptığı ilk sezonda Süper lig'de 7 gol atarak yaşamıştır.benim nazarımda fenerbahçe tarihinde yeri olan bir futbolcudur. 2007 yılında kadıköy'de oynanan son maçta tuncay şanlı ile birlikte tribünlere veda ederken gözyaşlarına engel olamamış, hüngür hüngür ağlamıştır.
ruhuyla top oynayanlardandı. fenerbahçe için elinden gelenin her zaman daha fazlasını koydu sahaya. hiçbir zaman maddiyat konuşmadığını da herkes bilir. lakin teknik direktör olarak hiçbir zaman fenerbahçeyi çalıştırabileceğini düşünmüyorum.
Fenerbahçe'de izlediğim en büyük kaptan, en iyi futbolcu demiyorum yanlış anlaşılmasın, bir kaptanda olması gereken bütün meziyetlerini barındıran biriydi.