Fenerbahçe taraftarı olarak, en son ne zaman bir müsabakasını izlediğimi hatırlamadığım organizasyon. Aziz başkan zamanında maç başı ücreti bile karşılamayan bir kupa da niye mücadele ediyoruz dediğinde çok sevinmiş, aha yırttık demiştim ama yandaş şerefsizler lobi yaptı herhalde sindirdiler başkanı.

Fenerbahçe dışında desteklediğim kocaeli ve nazilli belediyespor da pek bir başarı gösteremeyince benim için yok hükmüne geçmiş olan saçma sapan bir organizasyon. 2 kulvarda zorlanan takımlarımızın ocak ayında kalkıp erzurum da bayburt da maç yapmaya gitmesi rezilliktir. Bırakalım yandaşlarla, küçük anadolu kulüpleri eğlensin kendi aralarında zaten avrupa da hepimiz aynıyız.
yarı final eşleşmeleri belli olan kupadır:

fenerbahçe - trabzonspor
antalyaspor - alanyaspor


ilk maçlar 3, 4 ya da 5 Mart'ta, rövanşlar ise 21, 22 ya da 23 Nisan'da oynanacak.
6 mayıs 2020 nihat özdemir açıklamaları sonrasında adı hiç anılmayan kupa.
Ligler bence oynatılmamalı bu sebeple de kupa da oynanmamalı amma velakin, ben kaçırdım mi bilmiyorum ligler başlayacak şu şu tarihte denildi eee kupa ne olacak onunla ilgili bir açıklama yok.

Edit: gidip kontrol ettim ver bir açıklama yok üstü üstlük kupa ne olacak diyoraar cevap verilmiyor.
Ulan yine biz bu yarışta olduğumuz için mi oynanmıyor yoksa???
eğer ligi devam ettirip bunu devam ettirmezlerse büyük skandal olur. ya ikisini de devam ettirin ya da devam ettirmeyin hiçbirini kardeşim.

normalde devam ettirilmemesi aklımın ucundan bile geçmezdi ama şimdi biraz düşününce böyle bir ihtimal var. oynanacak maç sayılarını olabildiğince azaltmaya çalışacaklarından ötürü kupayı devam ettirmeyebilirler. zaten yayıncı kuruluş da aspor.
Fenerbahçe yarışta olduğu için ismi süt kupası olan turnuva. O yüzden oynanıp oynanmayacağına dair açıklama yapılma zahmetine bile girilmez.

Ha fenerbahçe yarışta değilse, üstelik 30 küsür sene kazanamışsa da o zaman adı Türkiye kupasıdır.
Yeni teknik direktörümüzün kısa süre içinde açıklanması halinde hedefi olacak olan kupadır.

Mevcut durumda Trabzonspor, başakşehir ve Galatasaray arasında geçmesi beklenen lig yarışına odaklanan tff varken henüz akıbeti açıklanmadı ancak oynanacak maç sayısı az olduğu için lig maçları başladıktan sonra da planlaması yapılabilir diye düşünüyorum.

Yıllarca yeterli ilgi gösterilmediği için kazandığımız kupa sayısı da çok azdır. Avrupa'da olmadığımız her sezon bizim için hedef olması gereken kupadır.
nitelik bakımından önemsiz olmasına rağmen kupa sayısını artırdığı için hedefimiz olması gereken kupadır. 'a kesinlikle katılıyorum. avrupa'da olduğumuz sezonlar tolere edilebilir belki ama olmadığımız sezonlar türkiye kupası kesinlikle fenerbahçe'nin hedefi olmalı süper lig şampiyonluğu ile birlikte.
''avrupa'da olduğumuz sezonlar''dan kastım, çeyrek final/yarı final oynadığımız her sezon.