andrew goudelock'ın hissederek oynayanı. bence yeteneklerini kıyaslarsak hiç bir fark yok ama larkin hissettiği zaman büyük alev alıyor.

amma velakin ben larkin'in cska, fenerbahçe veya barcelona gibi takımlarda böyle oynayabileceğine inanmıyorum. kendini rahat hissettiği ve sonsuz güven duygusunun bulunduğu bir ortamda bu tür istatistikler onun için çok normal görülebilir fakat o manevî süreç boyunca egehan arna kadar oyuna etki edebilcek oyuncu figürü çiziyor. geçen sene anadolu efes'e geldiği ilk 3 4 aylık bölümde bu durumun işaretidir bence.

ben inanmıyorum ki itoudisler obradovicler lasolar bu adamı görememiş olsun. bir kumardır kendisini takıma katmak. kazanırken büyük kazandırıyor ama elin kötüyse geçmiş olsun..
bir basketbolcu.
anadolu efes'de oynamaktadır. 29.11.2019 tarihinde bayern münih karşısında 49 sayı atarak, euroleague tarihinin en fazla sayı atan oyuncusudur.

ancak, öyle yazıldığı gibi euroleague'nin en iyi guard oyuncusu falan değidlir.

genel maç istatistiklerine bakarsak, sezon ortalaması herhangi bir guard kadardır. asist verimliliği ve ribaund verimliliği düşüktür. tek bir maçta 49 sayı atarak iyi guard olunmaz. sezon genelinde, sezon sona erdiğinde yaptığın istatistik ile "en iyi guard" ödülünü alırsın.

istatistik kaynak

tekrar ediyorum. kötü oyuncu değildir, yararsız oyuncu hiç değildir. euroleague tarihinde kendine yer edinmiştir ama kesinlikle en iyi guard değildir.