fenerbahçe’de futbolcu ve yönetici olarak görev almış şu anda türkiye futbol federasyonu a milli takım sorumlu üyesi görevini yürüten spor adamı.
kendisini çok büyük bir fenerbahçeli olarak görüyor. o halde tff başkanının sözleri doğrultusunda tff yöneticiliğinden istifa etmelidir. bu sözleri sindirip orada yer almaya devam ederse o da fenerbahçe üyeliğinden ihraç edilmelidir.

--- spoiler ---

"fenerbahçeliler, fenerbahçeliler’le kavga ediyor. hem içerde, hem de dışarıda bir kavga halinde fenerbahçe. bu kavganın da ne yazık ki kazananı yok. kaybedeni ise fenerbahçe oluyor."

--- spoiler ---


Tam bir tatlı su taraftarıdır.
-Selim Soydan:“Erden Timur'un iddialarını soruşturdum. Doğruları söylemiş. MHK eski başkanı Lale Orta sahiden Adana Demir- Fenerbahçe maçının görüntülerini VAR Odası'ndan çıkarmış.

Sonra da bütün hakemlere, "Ben o görüntüleri Ali Koç'a gönderip ikna ettim" demiş. Hakemlerin gözünde olaylara müdahale eden, Ali Koç'u bile manipüle eden bir başkan olarak gözükmek istemiş. Bunu yapan MHK Başkanı, her şeyi yapar. Yazıklar olsun...

TFF de Orta'yı bu hareketleri yüzünden göndermiş, bence onlar bu görüntü çıkarma işini biliyorlardı. Bakın Orta 10 gündür sesini çıkaramadı.

Erden Timur bir konuştu, 15 gündür kimse işin içinden çıkamadı. Yalnız Timur'da başka bilgiler de var duyduğum kadarıyla.”-

düşmana gerek yok.
Tanım gerektirmeyen ceketsiz insan.

Kendisini çok severdim, hemde gerçekten çok severdim. Ama son 2 haftadır kendisinden o kadar nefret ettim ki, elimde bir bardak su olsa ve bu herif susuzluktan gebermek üzere olduğunu söylese o suyu yere dökerim.