Türk köşe yazarı ve televizyon yorumcusu.

Rasim Ozan Kütahyalı, köşe yazarlığına Taraf gazetesinde başladı. Takvim ve Sabah gazetesinin pazar ekinde köşe yazarlığı yapmaktadır. Kanaltürk'te yayınlanan Ters Cephe'de yorumculuk yaptı.
bu adamın niye sevildiğini asla zaman anlamayacağım sanırım. böğürmekten, salak salak espriler yapıp gülmekten başka hiç bir olayı yok. erteeeeemm, bööööö, hhaaaaaa... nedir yani? böyle embesil biri de zaten ancak beyaz tv/futbolda yer bulabilir kendine.
sadece goygoy amaçlı program çeken, ciddiye bile alınmaması gereken şahıs. zaten beyaz futbol denen yerde amaç futbol konuşmak değil ki. çoluk çocuk eğlendirmek. şahsen ben de pek sevmiyorum o programı ama izleyene de ''niye izliyorsun'' demem.

sosyal medyanın bir kısmı kendisini aşırı överken bir kısmı da aşırı yeriyor. ortası yok gibi bu işin.

ha bir de beyaz futbol'un eskiye dönebileceğini düşünmüyorum. rok'un o ayrılık sonrası geri dönüşünde o kadar formda olacağını da düşünmüyorum. bakalım, zaman gösterecek her şeyi.
tff bölge binası önünde yayın yapıyor. gelen geçen insanlara "bunlar bizim yeni transferimiz olabilir mi?" diyor. kafayı sıyırcam. ahahahahahaah