insanı takım tutma manasında en sakin, spordan en uzak dönemde bile sinirlendirebilen rezil bir kurum. devran döner derdim eskiden, ona da inancım kalmadı artık. 2010-2011 şampiyonu Fenerbahçe'dir ve kulüp başkanı ile asbaşkanının bunu söylemesinden daha doğal bir şey yoktur. utanmadan pfdk'ya sevk ediliyor bunu söylediği için Ali Koç ve semih Özsoy.
trabzonspor maçındaki "kötü tezahürat"tan dolayı sevkedildiğimiz mecra. kötü tezahürat ne bilen var mı? "trabzon kümeye"den gidiyorsak çok komik. ben küfürlü bir tezahürat da duyduğumu hatırlamıyorum.
Profesyonel futbol disiplin kurulunün kısaltması.

Bugün rafael'in kırmızı kart cezasını skandal bir şekilde kaldırdılar. Neden skandal çünkü pfdk her hafta perşembe günü toplanıp kararlarını verir. Şimdi ıbfk ve devlet lobisi devreye girdi ve skandal bir şekilde içtihata aykırı şekilde toplanıp cezayı kaldırdı.

Zaten oyuncu direkt kırmızı kart görmedi, yani skertel kırmızı görecekti de hakem hata yaptı, var uyarmadı değil. Hakem sarı kartı yanlış gösterdi o da ilk sarı. İkinci sarıyı topa vurup bir şeyler söylediği için aldı. Ama aralarında fenerbahçeli yalamaların da olduğu bir grup bu ceza kalksın falan deyip durdu.

Pfdk bu skandal toplantı ile gelecek haftalarda çok konuşulur. Tabi fenerbahçe'nin ifab raporunu da sümen altı edenler bunlar ve tasmasını kontrol eden, var kayıtları elinde olan tipler. Unutulmasın, fenerbahçeliler uyanın, bu gidiş gidiş değil.