Bazen kısıtlı olan yeteneğine rağmen profesyonelliğine ve fenerbahçe tutkusuna hayran olduğum eski forvetimiz.
f/p olarak en iyi transferlerimizden biridir bu kamerun aslanı.daha gençken alsak iyiydi.
Egemen korkmaz ile birlikte yollarımızın olması gerekenden en az 1 yıl erken ayrıldığı futbolcudur.

Yakın dönemde forma giyen yabancılar arasında takımı en fazla sahiplenen, formanın hakkını veren ve yedek kalmasına rağmen problem çıkarmayıp oyuna girdiğinde katkı veren karakterli bir sporcuydu.

Aynı dönem skora katkı açısından Drogba'dan daha fazla katkı vermiş ve ersun yanal ile gelen şampiyonlukta önemli rol üstlenmiştir.
Rvp'nin ve Fernandao'nun geldiği sezon gönderilmemesi gereken futbolcudur. Yedek kalmayı sorun da etmiyordu. Belki o sezon kalsaydı şampiyonluk gelecekti her şeye rağmen. Bence büyük pr olmadan gelen en iyi golcülerdendi. Gönderildiği sezon da sanırım 32 ya da 33 yaşındaydı.
O sezon egemen ile webo'nun gitmesine üzülmüştüm.
Edit: kimse konuşmuyor ama Webo yeni sportif yapılanmada yer almalı. Mesela Emre'nin de bir ekibi olmalı bir danışman ekibi ve orada bir sandalye de webo'ya yer verilmeli. Yanılmıyorsam 5 yabancı dil bilen birisi. Ayrıca Afrika'da çok saygı duyulan da bir isim. Potansiyeli olan ve bizim alım gücümüze uygun Afrikalı futbolcular özelinde Fransa ligi ve Kuzey Afrika liglerinde direkt görüşme yapabilir bizim adımıza. Böyle isimleri kaybetmemek gerek.