kendisine bok atacak değilim ama neden hala kendisinin profilinde yaşlı ve düşüşte olan oyunculara talip olduğumuzu anlayamıyorum. ali koç, tam da artık bu yöntemin terk edileceğini söyleyerek gelmemiş miydi göreve?
baştan aynı sebeple gustavo transferine de karşıydım ancak ilk resmi maçımız gazişehir karşısında oynadığımız oyundan sonra o profilde (oyunun merkezi) bir oyuncunun elzem olduğuna ve gustavo kalitesindeki oyuncunun 4-5 yaş gencine paramızın yetmeyeceğine ikna olmuştum. ama pedro'nun oynadığı mevkide böyle hayati bir durum yok. daha potansiyelli genç bir oyuncudan da o verim rahatlıkla alınabilir. kaldı ki pedro hiçbir zaman derli toplu bir oyuncu olamadı. hep enerjisiyle fark yarattı. bu bakımdan yaşlılığın etkisi oyununu diğer oyunculardan daha fazla etkiliyor.

açıkçası ben bu kariyerli oyuncu transferlerinden ziyadesiyle sıkıldım. önümüzde bu kadar olumsuz örnek varken neden hala bunda ısrar edilir, anlamak zor.
"Sezonun sonunda Chelsea'den ayrılacağım. Haziran'da kontratım bitiyor ama şu anda bir sorunla karşı karşıyayız ve bu yüzden normal hayata devam edemiyoruz." ifadelerini kullanmış İspanyol.