fizik kapasitesi gelecekte hızlı bir futbolcu olmasına müsade ederse hem kendisine güveni artıp topu aldığı gibi pas vermeye çalışmaktan çok topu ileri taşımaya çalışır ve yeni bir emre belözoğlu geliyor diyebiliriz, ama yok müsade etmez de ağır ve statik bir oyuncu olarak kalırsa maksimum selçuk inan'ın son 2-3 sezonki hali gibi olur.
İzlediğim kadarıyla mücadeleyi seven tekniği iyi fakat risk almayı sevmeyen bir yapıda oynamakta olan futbolcudur top taşımaktan ziyade isabetli pas yapması oynadığı pozisyon gereği normaldir fenerbahçede forma giymek için rakiplerini elemesi uzun zaman alacaktır
Yeni emre belözoğlu olabilecek potansiyeldedir. Rize şu an kendisi için güzel bir gelişme ortamı. Pişip geldiği takdirde orta saha rotasyonumuz için güzel bir seçenek olacak belki de kendisi için avrupa yolu açılacak.
şanssız oyuncudur. aykut kocaman döneminde a takımda fırsat bulduğunda sakatlanmıştı. geçtiğimiz sezon cocu'nun gözüne girmiş ve ilk defa 11'de başlayacağı maç öncesinde bir kez daha sakatlanmış ve sezon boyunca forma giyememişti.

şimdi baktım, rize'de sadece 9 maç oynamış. çok ama çok az. aslında bu kadar kötü bir futbolcu değil aksine gayet de iyi futbolcu. tolgay'dan daha kötü değil. umarım şu şartlar altında gelecek sezon kadroda düşünülecek seviyede geri döner takımımıza.
Seviye atlarsa modern bir orta saha olabilecek oyuncu.

Fakat süre alması ve kendisine güvenilmesi gerekiyor ki fenerbahçe'de bunun olacağını, özellikle de bu sezon için hiç sanmıyorum.
Daha çok süre alması gerekiyor şu an.bu sene bizden alamaz gibi o yüzden süre alabileceği bir avrupa takımına kiralanması daha iyi olur kendisi için potansiyeli var.