Fenerbahçeli olmamı sağlayan futbolcudur kendileri. ya 7 ya 8 yaşımdayken babamla maç izliyorduk. Müjdat yetkiner kırmızı kart görmüştü hiç unutmam istatislikleri şuydu.

Müjdat yetkiner

ceza sahasına orta 1/0
kırmızı kart 1

o gün dedim ki ben müjdatın oynadığı takımı tutacağım baba. 27-28 sene falan olmuş. :)))
insan bir kulübün en çok formasını giymiş olup daha sonra o kulübe nasıl ihanet eder hayret doğrusu.ne çekiyorsak fenerbahçe'li görünümlü fenerbahçe düşmanlarından çekiyoruz.
"Fenerbahçe'de efsane olmuş Müjdat Yetkiner'in propaganda amaçlı şeyler söylemesi... Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. Camiamızın şu günlerde bilhassa iletişim konusunda desteğe ihtiyacı var. Bunlar tesadüfen söylenen şeyler değil."

- ali koç
Kendi çıkarları uğruna kulübünü her şeyden evvel çalıştığı kurumu adeta sabote eden adam. Fb'de oynayan herkesin işte bu ve benzeri sebeplerle yetkin olmadığı pozisyonlara getirilmesine karşıyım. Kulüpte görev almanın yegane şartının Fenerbahçe'de oynamak anlayışı hüküm sürdüğü müddetçe bu ve benzeri tipler daha çok rezil işlere imza atacaklar.
sevmediğim bir insandır Ahmet Çakar'a propaganda yapması için bilgiler yollarken yakalanmıştır. seni Müjdat yapan takım FENERBAHÇE İKEN SENİN BÖYLE BİR TAVIR SERGİLEMEN OMURGASİZ BİR İNSAN OLUSUNDANDİR. BU TAVİRİ SERGİLEMENİN ASLİ NEDENİ ZATEN BELLİ FENER'İN ÜSTÜNDEN "on dönüm bostan yan gel yat Osman" felsefesiyle para yiyemedigin için düşman tavır sergiliyorsun.