bu adamı bilenler bilir 2008-2010 arası fırtına gibi esiyordu. dalgalanan altın saçlarıyla seyir keyfi veriyordu. bize karşı cska maçlarıyla oynadığı maçlar vardır ki golü atsa veya attırsa bile üzülemiyordum. fenerbahçe'ye geldiğinde o kadar çıldırmıştım ki kimseye de anlatamıyorsun bu adamın nasıl bir potansiyel olduğunu ama olamadı bizde. ersun yanal futbolunda keşke görme fırsatımız olsaydı.

ayrıca hala biz oyunseverler ya da daha doğrusu pes serisi severler olarak bitmiş değil. kendisini pes 13'de fenerbahçe forması altında oynayabilirsiniz. belki de oyunun en iyi 5 futbolcusundan biri. deparlardan depar beğenmiyor.
Eski Fenerbahçeli sırp kanat futbolcusu. Bonservisi 7 milyon, yıllık garanti ücreti 2.3 milyon olarak toplam maliyeti 16 milyon 200 bin euro olmuştu. 27 maçta1 gol 2 asist üreterek iz bırakmadan gitti.
En çok yanıldığım isim. Juventus'ta süre almıyordu tamam ama 2 sene evvel cska'da adeta uçuyordu. Ne yaşadı, neler gördü, başından ne talihsiz olaylar geçti yoksa Space jamdeki gibi bir uzaylı yeteneklerini mi çaldı bilmiyorum ama oyuncu futbolu unutmuş. İnanılır gibi değildi.

böyle hayal kırıklığını bir de Van der wiel'de yaşamıştım. O da kafada bırakmış futbolu. Bu iki ismin maliyetini düşünüyorum da fener ol'daki paraya denktir herhalde.
Oysa ikisi e geldiğinde aşırı heyecanlandırmıştı.
Aklımda krasiç hakkında tek kalan deplasmanda 4-2 yendiğimiz borussia mönchengladbach maçında attığımız son golün hazırlanışında pay sahibi olmasıdır