Attığı golü anlatırken bile rakibini yücelten karakterli ve beyefendi, örnek bir sporcu.
yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi bu adamın oynadığı sezonları yok saymak bir nevi ona saygısızlık demek oluyor.
ne zaman kendisinin ismini görsem aklıma direkt olarak can bartu ile forma değiştirmeleri geliyor. gurur duymuş bizim formamızı giyerek, tıpkı can bartu'nun gs formasını giymekten gurur duyması gibi.

kendisini izleyemedik belki ama okuduğumuz kadarıyla karakteri çok güçlü bir insanmış. gerek rakibine saygısı, gerek saha içindeki yeteneği ile tüm sporseverlerin saygısını kazanmış, bize fileleri delerek attığı gol sonrası ''eğer ki bu gol güzel görünüyorsa fenerbahçe'nin büyüklüğü sayesindedir'' diyebilecek kadar da naif bir insan.

futbolun güzel olduğu yıllarmış demek ki. huzur içinde uyu taçsız kral, umarım bir gün türk taraftarların profili seninkine benzer, her ne kadar umudum olmasa da.

görsel
Bize attığı golden sonra bu golün büyüklüğü aslında fenerbahçenin büyüklüğüdür demesini ve son maçında fenerbahçe forması giymek istemesini gıpta ettiğim, rakibine saygılı, beyefendi türk futbolu efsanesi.
bugün doğum günü olan efsane futbolcu, taçsız kral.

and olsunki senin döneminde oynanan maçları, kazanılan kupaları saydıracağız. senin taraftarının yapamadığını biz yapacağız. ruhun şad olsun.