Fenerbahçe futbol takımının en çok özlediği tipteki hücum oyuncusudur.

Forma giydiği dönemi izleyen renktaşlar da hatırlar, sakatlık geçirene kadarki dönemde o kadar güçlü ve dominant bir oyun sergilemişti ki zaman zaman tek başına topu orta sahada sırtı dönük alıp, savunmacıların sert müdahalelerine rağmen ayakta kalıp hücumu bir şekilde sonuçlandırırıdı.

Gerektiğinde kanatlarda, gerektiğinde en önde oynayan komple bir futbolcu idi. Daha uzun süre formamızı giymesini isterdim.
Topla ilişkileri iyi olan bir golcüydü. Adı golcü olup da " çok iyi koşuyor " denilenlerden değildi. Ne yazık ki sadece 1 sezon izleyebildik. Son 10-12 yılda yaptığımız en doğru hücum hamlelerindendi herhalde. Sow ve vedat da çok işe yaradı- yarıyor doğru ama bize hücumda hız kazandıran Asist de yapabilen forvet oyuncusu mutlaka şart. Piyasada bu kalitede golcü bulmak çok zor orası ayrı.
fransa ligue 1'in eski gol kralı, fenerbahçemizin son forveti. zamanında bizden çok çabuk ayrıldı. alex'i forvet arkası sayarsak, Fenerbahçe'ye gelmiş adamakıllı son forvettir. o gittikten sonra, rakiplerimiz gomis, gomez gibi forvetlerle şampiyonluklar yaşadı. niang'dan sonra ise bizim yüzümüz forvet mevkisinde hiç gülmedi. niang'dan sonra o kalitede bir forvetimiz hiç olmadı maalesef.
Artık böyle oyuncular 30 milyon eurolardan başlıyor. Bir daha böyle bir oyuncumuz olur mu? Olursa ne zamana olur gerçekten bilmiyorum. Herşeyden evvel ülkenin kalkınması lazım böyle bir transfer için.