geliştirilmesi gereken uygulama. adminler şu dönemde siteyle uğraşıyorlar sanırım, ondan sonra bu uygulamaya da bir el atarlar umarım.
web sitesinden pek farkı olmayan uygulama. hız açısından da bir problem yok. tek iyi yanı uygulamaya basınca direkt giriyorsunuz sözlüğe. hiç google'a falan girip uğraşmıyorsunuz yani. çerezlerin falan olmaması da çabası.

geliştirilmesi çok iyi olur. ama tabi ki öncelik sitenin bakımında olmalı. ayrıca yazarlar bir entry'i mobilden mi siteden mi girmiş görsek çok iyi olur bence.
Nedense google play'de cikmayan uygulama. Eskiden indirdigim mobil uygulamayi kullaniyorum hala ama android uygulamasini bugun bir aratayim dedim, cikmiyor.

Bir de ios uygulamasi da yok henuz. Umarim en kisa zamanda cozulur bu sorunlar.
şu aralar bende hata veren uygulama. dünden beri giremiyorum.

gerçi play store'dan kaldırılmış nedense. kaldırılmadan çok önce indirmiştim. belki bundan kaynaklanıyordur sorun.
Sözlük için bir mobil uygulama çok hoş olmaz mı ? Çoğunlukla bilgisayar başında değil de telefon üzerinden takip ediliyor bu tür siteler. Şahsi fikrim tabiki de, eğer böyle düşüncesi olanlar varsa bir ses olun bu yazıya. Bu konudan anlayan arkadaşlarım da var. Birlikte bir çalışma yapabiliriz diye düşünüyorum. Sayın yetkililer, moderatörler buyurun bir fikir verin.