Sanki paramız varda kaleci alacağız bide o kadar eksik mevkimiz varken. Altay iyi kötü alışmıştı artık bize ne kadar doğrudur bilemiyorum bu karar.
Sanmıyorum ki bir kaleci transferi gerçekleştirelim. Hem altay'ın önüne bir isim almak yanlış, hem yabancı sınırı var sonraki sezon hem harun'dan daha az maliyetli bir oyuncu bulamayız hem de hatuna bonservis verecek takım bulabiliriz. Eğer harun bir takas ile transfer olursa o zaman bir kaleci aranır fakat harun'un değerinde bir takas kolay değil.

T:arkası merkez bankası olan mevki.

(bkz: kalecinin arkası merkez bankası)
Bilmem kacinci kez doldurmaya calisacagimiz mevki.
Muhtemelen erol bulut tecrubeli bir kaleci istedi. Yeni bir muslera istiyor gibi. Ama bu yoklukta maalesef yeni bir kaleci alamayiz, takimin geri kalan mevkilerini duzenleyip kaleyi altay'a emanet etmemiz gerekiyor. Eger bu yil sampiyon olursak seneye altay'in degeri katlanacak, satisindan elimize sicak para gececek.
Ayrica bu bolgeye son 8 yilda galatasaray ile ayni miktarda yatirimi yapmisiz fakat sonuc ortada.
Bir futbol takımının olmazsa olmaz değeri.

Kaleci ve diğerleri diye ayırmak gerekir zira hem saha içindeki ayrıcalıkları açısından hem de tek başına ve en önemli pozisyonda yer almalarından dolayı en önemli pozisyonlardan teki belki de...

Bir takımın bütün mevkilerinde muhteşem isimler olsun kalecisi yetersiz ise işi çok zordur. O yüzden tercih edilecek isim çok iyi olmalıdır ve tartışmaya açık olmamalıdır. Belki de oyuncu gelişiminin en az konuşulması gereken yer olması da elzemdir.