Eğer düseseldorf küme düşecekse kenan'la falan değil sadece bu adamla ilgilenmeliyiz.
yaşı ve oyun bilgisi fena değil ve milli takım oyuncusu aynı zamanda satılıp para da kazandırır.
(bkz: çök çök çök)

hem stoper hem bek oynayabiliyor bildiğim kadarıyla. iyi bir stoper arayışımız var. bunun yanısıra yabancı sınırı da kapıda, muhtemelen 8+2 gibi bir kural gelecek. önümüzdeki senelerde daha da düşecek bu.

6 milyon euro serbest kalma bedeli varmış. kesinlikle ilgilenmeliyiz fakat bizi tercih edeceğini sanmıyorum. bence oralarda gayet mutludur fakat türkiye'Ye dönme fikri varsa aklında, kesinlikle bizim çökmemiz gerekiyor. galatasaray da mutlaka isteyecektir.

tabi biz bu kadar parayı nereden bulacağız orası muamma. çünkü ffp var. stoper alınacak hem de 2 tane. yedek forvet ve kanat oyuncularına da ihtiyacımız olduğu aşikar. her şeyi geçtim tff limiti sorunumuz var. her sene daha da düşüyor limitimiz. bilmiyorum ne yapacağız artık.
edit: arkadaşlar ffp'yi hesaba katmadım(*) . eğer ffp yoksa ve ali koç kendi cebinden para verecekse kulübe, 6 milyon euro gibi bir parayı kendisine bağlayabiliriz diyorum. sonuçta beklere para dökmeyeceğiz gibi görünüyor. biliyorum çok eksik var işte sadece hayal benimki. muhtemelen bize bile gelmek istemez. ama stoper alınacağı aşikar. neden 6 milyon euro'yu gidip başka bir stopere verelim de kaan'a vermeyelim onu diyorum ben. eğer gelmek isterse ve şartlar oluşursa bence kaan için girişim yapılabilir.