Basketbolcu

Mevki: Şutör Gard
nba kulislerinde, Spencer Dinwiddie, Caris LeVert, Taurean Prince, ve Jarrett Allen karşılığında brooklyn nets'e takas olacağı konuşulan houston roketi.
(bkz: #34927) söz konusu takas gerçekleşir ise yıllar sonra Durant ile buluşacak oyuncu. Fakat böylesine iki ismin yanında bir de irving olacak. Ya da irving de takas olacak. Çünkü salary cap'te yer açabileceklerini sanmıyorum bu 3 isme.
Galiba nets'e takaslanmış sakal reyiz.

Nets elinde Durant ve Irving varken harden'ı da alarak 5 saniyede bir hücum taktiğine döndü herhalde zira maçta 3 tane top ile oynayamayacaklarına göre hücum sayısını arttırmak zorunda kalacaktır.

Son zamanlardaki en büyük takas olduğunu söylemek gerekiyor ve nets çok fazla ilk tur draft hakkını takaslamış diye duydum. Galiba 4 adet ilk tur. Rockets bildiğim dünyaları almış. Xd

Harden karşılığında Levert önce rockets'e, oradan da takasla indiana'ya gidiyor, karşılığında oladipo rockets'e geliyor.

Nets 3 sezonda şampiyonluk göremezse bir daha 20, sene daha yaklaşamaz kolay kolay. Ama bu 3 süperstar olmasına karşın kadronun gerisi çöp.

Son olarak Oklahoma günlerinden sonra harden ve Durant tekrar buluştu.
nets'teki ilk maçında 32 sayı, 14 asist, 12 ribaund, ikinci maçında da 34 sayı, 12 asist, 6 ribaund oynamış olan sakallı tavernacı. durant ile uyumu okc yıllarından bile iyi olacak belli ki. içeriyi zorlarken perimeterde hop durant'i buluyor bang sayı. nash'in işi koçlukta ilk yılı olmasına rağmen çok basit bu iki yetenek seviyesi yüksek oyuncu varken. ikisi de mvp kalibresinde sonuçta. kyrie malı gelince n'olur tabi ona bakacağız artık.