Teknik Direktör (eski futbolcu)

Doğum Günü: 25.05.1961 (63)

Ülke: Türkiye

Bayrak
Boy: 1.76 cm
Mevki: Sağ bek
Ayak: Sağ
Geçen sezon ankaragücünün başında Fenerbahçe'yi Kadıköy'de 3-1 yenmiş hoca. Bir süre lehine tezahürat yapmıştık. Cocu'nun da son maçıydı.
İyi bir insan olduğuna inandığım teknik direktör.

Teknik bilgisi de fena sayılmaz. En erken şampiyonluğu aldığımız sezonda Ersun Yanal'ın yardımcısıydı. Diğer sezon takımın başına geçtiğinde yine aynı puanı topladığı halde şampiyon yapamadı takımı. Şanssızlık!
“Fenerbahçe maçımıza Halil Umut Meler’in atanmasına şaşırdım. Garip geldi oldukça. Umarım emeklerimizi heba etmez.” açıklamasını yapmış Rize hocası.

Yazık çok yazık.
İsmail kartal'in futbolculuğunu hatırlamam fakat iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Teknik adamlık yaptığı dönemde de böyle hissettirmisti bana.

Söz konusu açıklamayı Twitter'da bir iki hesap dışında hiçbir yerde bulamadım sanki troll gibi geliyor o yüzden bunları söylediğini düşünmüyorum, eğer söylemişse de bu hafta yenilmeye hazır olsun.
malum açıklamayı yapmasının sebebi aslında gerçekten öyle düşünmesi değil, sosyal medyadaki rakip takım taraftarlarının algılarını yıkmaktır. biliyorsunuz sosyal medyaya göre rizespor-fenerbahçe maçları tek ihtimallidir. adam bildiğin kendini ateşe vermiş fenerbahçe'ye karşı yapılan algıları yıkmak için.

yoksa bu adam daha 3 ay önce fenerbahçe'nin 3 temmuzdan sonra darbe aldığını ve galatasaray'ın ise fetö terör örgütünden yararlandığını söylemişti. sizce bu adam bu lafları gerçekten söyler mi?

''fatih hoca kadıköy'de güzel anılarımız var demiş. ben şampiyonluk yarışındayken otobüsüm kurşunlandı. sana o gün orada o güzelliği yaşatanlar, 3 temmuzda ve 4 nisan'da ise bize malum kötülükleri yaşatanlardır.''

tanım: fenerbahçe'nin 14-15 sezonundaki teknik direktörü.