galatasaray'ın resmi twitter hesabıdır. şu linkten ulaşılabilir. böyle bir başlığa gerek var diye düşündüm çünkü attıkları tweet'leri bu başlıkta tartışabiliriz. silinmesin başlık lütfen. nasıl ki fenerbahçe spor kulübü twitter hesabı var, aynısı galatasaray için de geçerli olmalı.

şöyle bir açıklama yayınlamışlar: x (tweet)


"algı nedir? nasıl yapılır?" adlı bir çalışma izliyoruz. fatih terim hak ettiği cezayı aldı. neden karşı cıkıyorsunuz? hak etmediğine dair bir argümanınız var mı? yok. neymiş gs'yi şampiyonluktan uzaklaştırma çabaları aşikarmış. he mq aşikar. adam hakeme demediğini bırakmadı.

su acıklama üzerine cezayı 3'e indirmezlerse bir şey bilmiyorum. aha da buraya not ettim.
Dünkü tarumar eden füzeden sonra belli bir süre kendisine gelemeyen, ardından abuk sabuk paylaşım yaparak ehehe aybii biş şey deşibel rekoru kırdık ayyybiii ehe ehe diye twitler atan oluşum.

Nasıl kafalarına dank diye geldiyse o füze; şuursuz bir hale gelmişler ve hangi maçta söz konusu rekoru kırdıklarını unutmuşlar. Oysa kurdelayı açtığımız akşamdı o, alex'in küüttt diye vurup kafa golünü attığı, hagi'nin ardından kovulduğu, fazia hojaaam'ın salya sümük ağladığı maç o.

Öyle bağırırsınız elbette. Bağıran mi bağırtan mi kıps ;)
Maçtan sonra golü atan oyuncuların isminin yanında içi dolu kahve fincanı emojisi paylaşılmış. Haftasonu için ortalığı kızıştırmaya şimdiden başlamışlar. Çok amatörce bir paylaşım olmuş bence. Güzel malzeme verdiler yalnız, bunu değerlendirmek lazım. (*)

x (tweet)
derbi sonrası "hatırla sevgili o mesut geceyi" paylaşımı yaparak bel altı vuran hesap.

yanarım yanarım, bu sistemin size kazandırdığı şampiyonluklara yanarım. ah ah... bu devran elbette dönecek. karşımızda sadece siz yoksunuz, allah var bir de aq. ikinizi yenmek çok zor ama elbet bir gün bu dominasyonu biz ele geçireceğiz. çok uzak olduğunu düşünmüyorum o günlerin.
Muhtemelen birazdan bizim attığımız tweet'e cevap verecek olan hesap. İyice ergen kavgasına dönecek diye hissediyorum. Keşke twit atmak yerine açıklama yapılsaydı.
skandal oğlu skandal bir paylaşım yapmış hesap.

milli takımdaki gslileri paylaşmaya kalkmışlar ki yarısı gs'de bile oynamıyor. hem komik hem rezil bir hareket.

x (tweet)