ilk maaşı aldığım gibi koştum feneriuma . fenerol yazıyor kapıda kocaman . bi forma bi atkı aldım çıktım paraya bakmadan . eve geldim 3 tane de mesaj attım . dedim sene sonu bugünlere bakıp şükür diyeceğim . diyemedim , o sene küme düşmeye oynadık . pişmanlık duymadığım bir an olarak tarihe geçti fenerol.
her zaman her koşulda fenerbahçeye destek oluyorum. fenerol kampanyası bir çok mesaj attım. ama bazen aklıma alperin bizden maaş aldığı gelince üzülüyorum. o paralar dolaylı olarak bir kısmı ona gidiyor.
Başkan bu akşam yaptığı konuşmayı sonlandırırken bjk'nin kampanyasında başarılı olmasını diledi ve ekledi fenerol devam ediyor, zor durumdayız herkes ayda bir 20 TL'lik katkıda bulunsa maaşları ödeyeceğiz dedi.
Önce içimden her sözümü yiyerek bağışta bulunmak geldi ama sonra vazgeçtim. önce obra ile anlaşılsın bir ateşlerim sonra gg ve caner gelmesin transfer döneminin sonuna kadar eksik ayların da kat ve kat fazlasını gönderirim. Ama önce bunlar olsun. Artık yok öyle hep destek tam destek bende. Zira yıllardır hem maddi hem de manevi destek veriyorum, artık biraz da kulüp verecek.
Dün bir eski topçu 250 milyon tl gelir bekliyordu bjk kampanyasından. Dedim içimden ohaa, ufak at da...

T: beşiktaş ile kiyaslanmaması gereken Fenerbahçe'nin kampanyası.
2-3 ayda bir tekrarlanması gereken kampanya.
yeni zenginleşenler, işleri düzelen kodamanlar, para kazanmaya başlayan cefakar taraftar vs. böyle yayınlar ile gaza gelip kulübe destek olmakta. hem yosmalar da çıldırır, fena mı?