balonunun sönmesine çok az kalmış olan maganda. motivasyona dayalı futbol, tamamen gaz üzerine kurulu taktikler. hoca kusura bakmasın ama uefa'yı aldığında duyulan saygıyı kendi elleriyle çöpe atmıştır. kendi kulübünde çok değer görse de geriye kalan kimsenin sevmediği şahıs. şimdiden futboldan çekildiği günleri dört gözle bekliyorum
aslında sorunu taktik eksikliği ya da sisteminin olmayışı değil. kendisi iyi kötü bir sistem denemeye çalışıyor.

ama sorun şurada, sürekli başkalarına çatıyor, işine odaklanmıyor.
ayrıca kendi kadrosunu kuramıyor. ben hayatımda bu kadar kalibresi yüksek oyuncularla dolu ama bi o kadar da uyumsuzluk içinde bir kadro görmedim.

hayır bir insan hiç mi 18/19 fenerbahçe'sinden ibret almaz? 18/19 fenerbahçesi'nin kadrosu ligin en kaliteli kadrosuydu. ama ruh yoktu. niye? çünkü hepsi kiralıktı ve kimse kendini ait hissetmiyordu, ayrıca uyumsuzluk vardı kadroda. ayrıca slimani devesi de bir sürü pozisyon kaçırıyordu zaten ipleri elimizden kaçırınca küme düşmemeye oynamaya başladık.

aha şu an fenerbahçe'de yanlışım yoksa 1 tane kiralık var. o da moses, kendisi zaten ruhsuz. görüyorsunuz. adam kiralık ve sene sonu chelsea'ye geri dönecek, bundan dolayı fenerbahçe umrunda bile değil. bir de rodri var ama o zorunlu opsiyon zaten.

sen şampiyonlar liginde oynayacaksın. gidiyorsun kiralık dolduruyorsun takımı. lan bassana 3-4 oyuncuya bonservisi? zaten cl'den bir sürü gelir elde edeceksin.

gerçi sen de haklısın. 17/18 sezonunda belhandalara maiconlara 9 milyon euro gömdü galatasaray. ffp denen bir şey var. mecbur sattığın kadar al yapacaksın.

kendisinin birçok başarısı vardır uefa kupası gibi eyvallah, ama ersun yanal bin kat daha iyi teknik direktördür. ersun yanal kendi kadrosunu kurdu, muriç'e boşuna 3.5m euro, gustavo'ya 6m euro, deniz'e 2m euro vermedik. sen gittin seri'yi 1.5m euroya kiraladın ama şu an emre'den daha iyi değil. güya ligin en iyi 8 numarası olacaktı. aynen kardeşim aynen hahaha bak şuan oldu.

yanlış kadroya yanlış taktik uygulayan, çağdışı hoca. galatasaray'a zarar vermektedir bence.
kaçacağını düşünmediğim teknik direktör. galatasaray dışında gidecek yeri yok, kaçarsa hayatını zindan eder otoban çocukları. sonuncu bile olsa galatasaraylılar destekleyecekti. düşündüm de bize böyle 8 şampiyonluk kazandıran teknik direktörümüz olsa savunurduk. ersun için bile epeyi yalvardık.
parator.

11 aralık 2019 psg galatasaray maçının ardından yapacağı basın toplantısını merak ediyorum.

igor tudor'u itin götüne sokan sözde gs'li özünde ft'li yalama basının; gruptaki kepazeliği nasıl uefa avrupa kupasını kazandığından başlayarak eğip bükerek, eleştirmeye cürümlerinin yetmeyeceğini göreceğiz. oyuncular suçlu olacak, yöneticiler suçlu olacak, yardımcı teknik adamlar suçlu olacak, tff suçlu olacak bir tek fatih terim suçlu olmayacak, göreceğiz biraz sonra.

edit: hahahahaha hiç şaşırtmadı, geçen sezon hocam gene avrupada kötü sonuçlar aldınız, ama ligde şampiyonluk ve kupa geldi.... diyerek başladı cümle. ulan adamakıllı soru sorabilen yok. utanmıyorlar.