azılı fenerbahçe düşmanı. bakın samimi olarak söylüyorum fatih terim'de bile fenerbahçe sevgisi vardır ne bileyim kaç yıllık rakip falan diye, ama bu adam var ya bu adam, bildiğin düşman fenerbahçe'ye, azılı hem de azılı.

galatasaray'a kaç tane şampiyonluk verdi kendi elleriyle, tabi ki hakkıdır konuşmak. hele bi sezon bitsin, bi şampiyon olalım, o zaman ilk bunu açacağım, ağlamasını zevkle izleyeceğim(*)
şimdiye kadar dikkatten kaçan, karda yürüyen izini belli etmeyen, algı operasyonunun kralını yapan, fenerbahçe düşmanı hakem eskisi kabzıMAL. niye dikkatten kaçan diyorum, çünkü yandaş medya ve gs yanlısı medya tarafından hem desteklenmekte hem de yaptıklarına göz yumulmaktadır çünkü hem işe yaramakta hem de işlerine gelmektedir. fenerbahçe medyası pasif bunda herkes hemfikirdir bence ve bu varlığa bir türlü dikkat çekememiştir. gün bugündür, hele ki başkana karşı olan iğrenç üsluptan sonra kamuoyunun dikkati bu varlığa çekilmelidir. alenen fetöyü devletin kanalında destekleyen bu varlık susturulmalıdır. Algı operasyonu demiyorum ama fenerbahçeliler bu varlığa dikkatleri çekmek için bir oluşum içerisine girmelidir. Dikkat ederseniz varlık diyorum. Çünkü fiziken var fakat tanımlayacak başka bir kelime yok benim lügatımda.
anti fenerbahçe medyasının lider takımından. ben tarafsızım, objektifim gibi palavraları dikte etmeye çalışırken fenerbahçe ile alakalı her şeye fütursuzca saldıran ahlaksız bir adam.
düşmanlığa adanmış kin ve nefret saçmak, kötülük örgütlemekle geçmiş 70 yıl.
oyuncu iken teşvik aldığı o dönemki takım arkadaşları tarafından itiraf edilmiştir.
hakemken şike yaptığı para karşılığı maç sattığı farklı kişiler tarafından iddia edilmiştir.
sicili bozuk adanalı ile birlikte Türkiye futbolunun gelmiş geçmiş en kötü ve karaktersiz iki zevatından biridir.
canlı yayında yaptığı kadın düşmanlığını şahsi hayatında karısına karşı da gerçekleştirmiştir.
ağzı pistir, küfür eksik olmaz, her türlü çirkefliği ekran karşısında yaparken utanmadan ahlak dersi vermeye kalkışır.
yıllar içinde gizli fanatiği olduğu gs uğruna fenerbahçe ile alakalı iğrenç komplo ve iftiralar üretmiştir. işkembe-i kübrasından uydurduğu palavraları en yakın arkadaşı sicili bozuk ile birlikte kurguladığı söylenir.
işine geldiği gibi ama hep fenerbahçe aleyhine olacak şekilde pozisyonları yorumlayan, hakemlikten de anlamayan bir garip hakem eskisidir. yarattığı şereften münezzeh algılar sayesinde anadolu kulüpleri her hafta fenerbahçe ile final maçına çıkar.
fenerbahçe camiası 70 yaşındaki bu pespaye kılıklı soytarıyı yediği onca herzeye rağmen hala harcayamıyorsa futbol şubeyi kapatsın, su topu şubesi açsın.
Parasını kim veriyorsa onun isteklerini doğrultusunda hareket eden, Şenol Güneş, Ali Koç gibi Türk spor medyasında sesini yükseltmeden, düzgün ve açıklayıcı konuşan insanlar karşısında azgınlığını daha da arttıran, susması veya pısması için Aziz Yıldırım gibi tehdit, baskı ve hararetle açıklama yapan kısacası onun üslubunda konuşan kişilere ihtiyaç duyan bir hakem eskisi.