alçak şike operasyonu olmasaydı şu kadro altında oynayacaktı ve üstüste şampiyonluklar görecekti.
volkan
gökhan yobo lugano andre santos
Emre cristian
dia alex niang
emenike
niang
ile öyle iyi anlaşacaklardı ki... nerede arkadaşlar bu zaman makinesi. gidip hem ülkeyi hem fenerbahçe'yi bir beladan kurtaralım sonra elimize çekirdeğimizi alıp şu takımı seyredelim. unutmadan, emenike 2013-14 sezonu şampiyonluğunda büyük emeği olan ve sow, kuyt ile cehennem üçgeni oluşturan futbolcumuzdu.
not: şimdi ise son model nijerya güzelleri ile gününü gün etmekte.
Hadsiz bir topçuydu. kendisini star bir futbolcu zannediyordu. O yüzden de sürekli bir afra tafra. Şunu westham'a iteleyebiliriz belki diye bütün maçlarını izledim westhamdaki ama nafile, sığır nereden şut çekecek nerede pas verecek bilmiyordu ki.

Bilinen en büyük golcülüğü ise ülkesinin o seneki güzelleri ile evlenmek olsa gerek. Adam. arabanın modelini değiştirir gibi model değiştiriyordu.
karabükspor'dan fenerbahçe'ye 9 milyon euroya transfer olmuş, sonrasında spartak moskova'ya 10 milyon euroya satılmış, oradan geri 13 milyon euroya geri alınmış olan fenerbahçenin eski nijeryalı futbolcusu.
hızlı fakat beyinsiz bir forvet oyuncusuydu kendileri, ayrıca bu gözlerin görmüş olduğu en hadsiz topçulardandır. kendisi kadıköy'de bir maçta taraftarın protestosu karşısında çubukluyu çıkarıp yere atmıştır. bu söyleyeceğim biraz niyet okumak olabilir fakat bir de ali koç seçildikten sonra kendisini transfer etmediği için aziz yıldırım paylaşımlarını çokça yaptığını görmüştüm.