Copa america'da finale çıkan takım.

Messi her zamanki gibi yine takımı sırtlıyor 4 gol 5 asist. Emekli olmadan bir kupa almayı başaracak mı merak ediyorum. Finali seyredecegim bir aksilik olmazsa.
2022 katar dünya kupasında destekleyeceğim arjantin' i uluslararası alanda temsil eden futbol takımı.

mario kempes, diego armando maradona, arnaldo ariel ortega, claudio caniggia, gabriel omar batistuta gibi çocukluğumun kahramanları nedeniyle kendilerine inanılmaz bir sempati duyuyorum. Üstelik lionel messinin son dünya kupası olacağı için(*) herkes messi' nin koleksiyonundaki tek eksiği tamamlayarak dünya kupaları sahnesinden çekilmesini isteyecektir.

Messi için son bir şarkı istiyoruz senden arjantin.
Dünya kupasına birkaç gün kala bae ile maç yapan takım.

Üç kuruş para kazanmak için böyle seviyesi yerlerde olan ülkelerle maç yaparak Arjantin ne yapmak nereye varmak istemektedir.

Epi topu 2-3 hazırlık maçı yapacaksın, ciddi ekiplerle oynasanız da eksik gedik görseniz değil mi ?
bu akşam bae'yi yenerek yenilmezlik serisini 36 maça çıkarmış milli takım.

eğer dünya kupası ilk maçında suudi arabistan'a da yenilmezlerse italya'nın 2018-2021 arası yaptığı 37 maçlık yenilmezlik serisi rekorunu egale edecekler.
tarihsel büyüklüğünün çok gerisinde kaliteye sahip kadroyla 2022'de finale çıkan milli takım. arjantin'den messi'yi çıkardığımda a plus takımlarda oynayan-oynayabilecek sadece di maria ve dybala'yı görüyorum-ki onlarda turnuvada tercih edilmedi. evet laturo gibi takımını taşıyan enzo-alvarez gibi yetenekli otamendi gibi kariyerli oyuncuları var ama hiçbiri şl favorisi takımlarda assolistlik yapabilecek çapta değil. arjantin finalde büyük ihtimalle fransa'yla kozlarını paylaşacaklar umarım kazanan taraf olurlar bunu messi'nin hikaye yazması için değil dünya kupasının tekelleşmemesi için istiyorum.