futbol hakemi

Doğum Günü: 14.08.1981 (42)

Ülke: türkiye

Bayrak
''Ali Palabıyık'ı kötü anlamda tebrik ediyorum. Şu aralar Fenerbahçe ve Trabzonsporluların aynı olduğu tek konu var o da Ali Palabıyık'ın kötü hakem olduğu. Bundan ötürü kötü anlamda tebrik ediyorum. Bir kere kendi içinde bir tutarlılığın olacak. Ayıp denen bir şey var. İki tarafa da katılıyorum. Ve arttırıyorum. Ali Palabıyık, Tarzan Rıfkı filmindeki Palabıyık Rocky senden daha iyi hakemlik yapar. Senden daha kötü maç yönetebilecek bir hakem yok. Böyle şey olmaz. Bunlar hakemliğe böyle devam ediyorlar. Hiçbir konuda bir haftadır anlaşamayan Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftarının ortak düşündüğü tek konu. Gerçekten yeter.'' ali ece
fenerbahçeli hakem. bunu nereden anladım? yönettiği maçlarda fenerbahçe ve galatasaray'ın kazanma oranlarını kıyaslayarak anladım. çünkü ben bir beyinsizim.

fenerbahçe'nin 29 maçını yönetmiş ve fenerbahçe bu maçlard 16 galibiyet alabilmiş. kazanma oranı yüzde 55.
galatasaray'ın 24 maçını yönetmiş ve galatasaray bu maçlarda 12 galibiyet alabilmiş. kazanma oranı yüzde 50.
yani öyle sanıldığı gibi çok bir fark yok. ama soran olursa ali palabıyık fenerbahçeli. yersen.
Bugünkü maçla ts'yi yarışta tuttuğu ibb'lilere elinin estiği her an kart gösterdiği için lağım medya tarafından övülen maç. Ben başka maç izledim herhalde.
Bu işler böyle. Devam.
Bir defa daha ts maçına atanan hakem.

Trabzonspor ve alanyaspor'un karşılaşacağı ziraat Türkiye kupası finalinde bu hajem görev yapacak.

Gerçekten delirmenek elde değil.

Gs 1-3 ts (var)

Göztepe 1-3 ts (var)

Malatya 1-3ts (hakem)

Bjk 2-2 ts (var)

Ts 2-1 fb (hakem)

Ts 1-1 gs (hakem)

Ibfk 2-2 ts (hakem)

Ts 4-1 beşiktaş (hakem)

Fb 1-1 ts (hakem)


Hey masallah be... Ts'nin bütün kritik maçlarında görev almış ve ts hiç kaybetmemiş. Özellikle de deplasman maçlarına verilmiş. Şu skandal hadiseye itiraz edecek kimse de yok. Biz bu düzenle nasıl bir yere gelebiliriz???
Sosyal medyanin ve turk medyasi'nin ne kadar cop oldugunu kanitlayan en buyuk orneklerden. Oyle bir algi olusturuluyor ki sanki fenerbahce'nin maclarina atandigi zaman direkt olarak 1 penalti bir kirmizi jokerimiz olacak gibi. Cidden inanilmaz, daha bu sezon hatirladigim kadariyla 2 macimizda gorev aldi ve ikisinde de yenildik (ts 2-1 ve sivas 3-1). Ama soran olursa ali palabiyik fenerli, yersen.
27 eylül 2020 galatasaray-fenerbahçe maçını yönetecek hakem. Yönettiği her maçta bize bol bol kart vermiş bir hakem. Deplasmana gittiğimiz düşünülürse yine hatamızı kollayacağını söyleyebiliriz.