değeri sezonun 33. haftasında ortaya çıkacak maç. oynandığı tarihte çok da önemli olacağını düşünmüyorum ama sezon sonu buradan alacağımız 3 puan bizim için 6 puan değerinde olacak.
net bir şekilde ezici oyunumuzla malum takımı sahadan sileceğimizi düşünüyorum. ancak aynı fikirleri skor için düşünemiyorum. bir farklı galibiyet alırız ama farka gitmez maç.
yenileceğimizi hissetmediğim maç ama bunun iyi ya da kötü bir sezon geçirmemizle alakası bile yok. galatasaray bizim çok iyi oynadığımız 2010-2011 sezonunda bile az kalsın bizi yeniyordu. geçen sene tarihin en kötü fenerbahçe'sini, 10 kişi kalmamıza rağmen yenememişlerdi.

şahsi fikrim yine yenilmeyiz ama ben kazanmak istiyorum. ayrıca bu maçı da normal bir lig maçı gibi görmemiz gerekiyor. derbi gibi görünce berabere kalıyoruz. beşiktaş maçını anadolu takımlarına karşı oynadığımız gibi oynadık ve çok rahat bir galibiyet aldık. aynısını bu maçta da uygulamamız gerekiyor.

zaten yenilmemiz pek söz konusu da olamaz kadıköy'de. 21 yıl olmuş yav, baros'un topu son dakikada direkten dönmüştü, 2017'de aykut hocanın geriye çekilmesi ile kalemizde büyük tehlikeler olmuştu ve son dakikada tolga ciğerci çok net kaçırmıştı. böyle olaylar olmuşken yenilmemiz de pek olası değil kadıköy'de.