stefan de vrij transferinde birbirine giren iki duyumcunun versusudur. lüe vrij fbde derken sabuncu inter'de kalacak iddiasında bulunuyor. lüe'nin ihtimalleri kesinmiş gibi servislemesi sabuncu'nun garantici sitili ibreyi sabuncu'ya çeviriyor, bakalım kim patlayacak? belki de başka takıma imzalayıp ikisini de patlatır.
sports digitale vs sporundibi olmuş. ikisini de severim yagoyu daha olgun ve nesnel olduğundan lüe'yi ise daha sempatik olması ve kendine has tarzından dolayı. her neyse umarım lüe, arda güler ve dr vrij gündeminde haklı çıkar.
biri doğrucudur diğeri şovcu.
Menajer vs goygoycu.
vs. ile değil de ft. ile anılması gereken ikili.

fenerbahçe'yi özellikle sosyal medya gündeminde zirvede tutmak için resmen danışıklı bir dövüş halinde farklı kanallardan düet yapıyorlar..

verdikleri haberler çok mu önemli ya da yaptıkları yorumlar çok mu değerli ? bu piyasa sadece yago ve lüe ile de sınırlı değil; birçok isim youtube üzerinden fenerbahçe üzerine "içerik" üretip ekmeğini kazanma peşinde.. bariz bu işte güzel ekmek var. ne de olsa fenerbahçe zayıf karnımız. günün herhangi bir anı akıl kayıyor sarıya laciverte, youtube'da iki kelime aratıp fener'den bahseden herhangi bir videoyu açıp dinliyoruz.. ya da ben kendi adıma, bunu sık sık yapıyorum. sadece takıldığım nokta şu; spor medyasının içinde aktif bir rolüm olsa, kulüp yöneticilerine ya da kulüp çevrelerindeki kimselere erişim imkanım olsa, bir youtube kanalı açmaktansa bir halı saha kiralarım, futbol okulu açarım, üç beş genç çocuğa dokunup gelişimini sağlamaya çalışırım. sonuçta bu topraklarda arda güler'ler bitmez.
vrij'in inter'de kalmasıyla lüe'nin zort olduğu versustur.