fenerbahçe basketbol takımının forması giyen Sırp basketbolcu.

2.08 boyundaki profesyonel oyuncu Pivot mevkiinde oynamaktadır.
22 kasım 2019 asvel fenerbahçe beko maçı öncesi açıklama yapmış oyuncu.


*****
"İyi bir dönemden geçmediğimiz açık. Bizim için her karşılaşma, takım olarak reaksiyon gösterebilmek ve kazanabilmek için çok önemli.Elbette Asvel'in de harika bir takım olduğunu biliyoruz. Özellikle kendi evlerinde çok iyi oynuyorlar ve EuroLeague'in en sert takımlarından birine sahipler. Bizim için çok zorlu bir maç olacak."
Aralık ayında sözleşmesi bitecek oyuncu.

Bence biraz daha şans almalı.
asvel karşısında çok iyi oynayan basketbolcu. bize böyle savaşçı karakterler lazım
22 kasım 2019 asvel fenerbahçe beko maçını 21 sayıyla tamamlamış oyuncu.
sözleşmesinin acilen uzatılması gereken basketbolcu.
Kulübümüz ile arasındaki sözleşme sona ermiş basketbolcu.

*****
Vladimir Stimac’a teşekkürlerimizle

2019-20 sezonunun geride kalan bölümünde Fenerbahçe Beko formasını giyen ve bu süreçte takımımıza önemli katkıları bulunan Vladimir Stimac ile Kulübümüz arasındaki sözleşme sona ermiştir. Başarılı oyuncumuz, kariyerine farklı bir takımda devam edecektir.

Stimac’a katkılarından dolayı teşekkür eder, sporcumuza kariyerinin bundan sonraki döneminde başarılar dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü
seviyesi belli bir oyuncudur, fakat her şeye rağmen gönülden mücadele ediyordu. türkiye'de başka takımlarda da oynadı, hep haddini bilerek, işin emek kısmından ödün vermeden oynadı. bizde de aynı şeyleri yapmak istedi. fakat avrupa şampiyonu olmuş bir takımda beklenti her zaman daha fazlasıdır. her şeye rağmen hak ettiğinden daha az süre aldığını düşünüyorum, elbette obra reise işini öğretecek değiliz ama " lövern"in yapabildiği neredeyse hiçbir şey yokken, en azından ribaund alsın diye oynatılabilirdi. yolu açık olsun.
karşıyaka deplasmanında canlı izlediğim oyuncu.elinden geleni yapmaya çalıştığı çok net gözüküyor. keşke bu adamda ki iş ahlakı herkes de olsaydı.
ülkesinin Kızılyıldız takımıyla anlaşmaya varan 32 yaşındaki pivot.