95'li yerli futbolcudur.

Galatasaray'da forma giymektedir.
(bkz: Balon)
lig başından beri çok ekstra bir performans ortaya koymakta. teknik adam elinin değmesi böyle bir şey ama taylan da, anlaşılan, bu yeni rolü benimsemek için çaba göstermiş.

böyle bir çıkış yapmasını sanırım kimse beklemiyordu. galatasaray'ı 10 milyonluk bir transferden kurtarmış gibi görünüyor.
Tam bir gs oyuncusu olmuş tepeden tırnağa.
Kendini yere atıp yuvarlanarak sosa'ya yalan yanlış kart aldırdı, onun üstüne her pozisyonda çok sert fauller yaptı ama sonuç olarak gustavo tarafından sahadan silindi.
Vasat Anadolu topçusu. İki maçta xavi ilan edilen adam bu maç top kaptırma rekorları kırdı. Neyse aman çaktırmayalım da devam etsinler bu adamla. :d
yaşı Ozan tufan'dan büyüktür.
sakatlanmış galatasaray futbolcusu. 2 hafta sahalardan uzak kalacak. alanyaspor maçında forma giymesi beklenminyormuş.
ilk 2 haftaki performansıyla bana "lan acaba harbiden terim topçu mu yaptı kendisini?" dedirten orta saha oyuncusu. sonra sakatlandı. dönüşü nasıl olur bilmiyorum ama ilk haftalarda iyi görünmüştü.

gs ile enerjisinin tutmaya devam edeceğini sanmıyorum ama üst seviyedeki bir anadolu takımında mutlaka oynayabilir gibi.
(bkz: genç taylan)
Galatasaray taraftarı milli takıma alınması için yangın yapıyor, şaka gibi. Keşke alınsaydı da kayseri maçında göbekte ömer bayram veya linnes ile oynasaydınız. Aynı kamilliği bizimkiler caner için de yaptı. Sonuç ortada, vida yüzünden az kalsın corona olacaktı.