fenerbahçemizle sponsorluk görüşmesi yaptığı iddia edilen petrol&doğalgaz firması.

şu an üzerinde çok durmak gerektiğini düşünmüyorum bu haber için fakat gerçekleşirse maddi anlamda bizi dar boğazdan çıkaracağına hiç şüphem yok.
sponsorluk tamam da, isim hakkının satılması gibi şeyler görüyorum. aman ha! bunun adı rezalettir. hatta ihanettir. bunun fenerbahçe'yi satmaktan bir farkı yok. iki iyi oyuncu izleyeceğiz diye fenerbahçe adını değersizleştirmeye değer mi? diğer branşları bir şekilde anlamak durumundayız ama futbol takımı için böyle şeylerin konuşulması bile midemi kaldırır.

edit: ali koç'un kulübe fedakarlık yapması, ona kulübün ismini değiştirme hakkı vermez. ikisi arasında nasıl bir korelasyon kurulduğunu açıkçası ben anlamadım. kulübe bir yerlerden para gelince bir anda aydınlanma yaşanıp genç oyuncu fabrikası olacağımız öngörüsüne de acı acı güldüm.
hepsini geçtim, bir kulübün önce değerleri olur. kulübün değerlerine sahip çıkmak, ali koç'a köstek olmak demek değildir. oligarkların arka bahçesi olsun diye desteklemiyoruz biz bu takımı.
Fenerbahçeye isim sponsoru olacağı söyleniyor. 15 yıl için 450 milyon euro verecekleri iddia ediliyor. Ekonomik olarak sıkıntılı olduğumuz bu günlerde ilaç gibi gelir.