Futbolcu

Doğum: 15.08.2005 (18)

Ülke:

Bayrak Türkiye
Boy: 1.78
Mevki: Santrfor
beşiktaş forması giyen 17 yaşındaki forvet.
Bu sezon ligde 8 maçta 5 gol 1 asist yapmış 18 yaşındaki forvet.
Beşiktaş'ın genç yeteneği.

4-5 haftadır gözüme çarpıyor bu çocuk, bence büyük bir futbolcu olacak.

(bkz: 4 şubat 2024 beşiktaş gsnin cariyeleri maçı)
Çok güzel bir gol attı ilk yarıda. Allah nazardan saklasın ama bize atma kardeşim(*)
Bjk tam bitmek üzereyken maden buldu diyebiliriz. Bu kadar güçlü bir türkiye milli takımıyla semih euro 2024’te çok fazla dikkat çekecektir.

Turnuva sonrası direkt transfer yapacağını düşünmüyorum dortmund ayarında bir takım böyle potansiyeli asla yedirmez bjk’de semih’ten gelen parayla 4-5 transfer yapar.

Umarım gs’ye de saplar da şampiyonluktan eder.
25 şubat 2024 istanbulspor beşiktaş maçında yine efsane yazan genç yetenek. arda'da dahil bu yaşlarda bu kadar net çıkış yapan başka genç hatırlamıyorum üstelik bu çocuk arda'dan 6 ay küçük, stili timo werner'le kun aguero arasında bir yerde ayaklarına taş değmesin aynen devam etsin.
Enfes bir gol Atan futbolcu. Sezon sonu elde tutmaları çok zor ancak arda örneğinde olduğu gibi bir tam sezon daha süre bulmalı. Gelişim aşamasında arda gibi havlu sallamak yerine oynanmalı.

Gole dönersek önü kapalıyken savunma üzerinden vurup uzak köşeye bırakması oyun görüşünü ve fundemantal açısından donanımını özetler derecede.

--- alıntı ---

Hamit Altıntop: "Semih Kılıçsoy burada olmaktan mutsuz değil, oynamamasından mutsuz. Her oyuncu, süre alamadığında öyle olur. Semih'in 19 yaşında olduğunu unutmayalım. İnşallah süre de alacak, gollerini de atacak. Daha onun çok uzun bir yolu var."

--- alıntı ---

Başarılı olmasını dilediğim bir futbolcu idi ama artık sıktı. Ciddi ciddi somurtuyor mu bu adam milli takımda oynamadığı için şimdi? Ne ergenlikmiş arkadaş bu ya. Kadrodan çıkarılınca ağlayarak feyyaz uçar'ı arayınca notu verilmeliydi zaten.
malum oev haset camianın yemeye çalıştığı genç yetenek. bunlar öyle bir tarikattır ki iki beinsports spikerini fenerbahçe'nin attığı golleri coşkulu anlattığı için açıklama yapmak zorunda bırakmışlardır, bunlar için sadece kendileri vardır başkasına tahammül edemezler başka takımda açan çiçeğin solmasını isterler çünkü ilkel ve nobrandırlar. semih aslan gibi çocuktur, ahraz hamit ve türevlerinin engellemelerine rağmen çok yakında hakkettiği formaya kavuşacaktır.
Çok gereksiz gündeme gelen futbolcu. Jokeyciler gereksiz yere yangın yapıyor. Günü gelince formayı giyecektir, ancak sırf sizin gönlünüz olsun diye oynayacak değil. Turnuva oynuyoruz, belki sıfır dk oynayacak ancak trip atıyor. Yetenekli futbolcu, gelişimi devam etmeli ancak küçük takım taraftarları bu şekilde davranarak gelişimini engelliyorlar.