tam adı mehmet şekip mosturoğlu olan eski fenerbahçe yöneticisi. 2006-2018 yılları arasında aziz yıldırım yönetiminde hukuk ve dış ilişkilerden sorumlu olarak asbaşkanlık yapmıştır.
AİHM tarafından haklı bulunan eski yöneticimiz. İlhan Ekşioğlu ile birlikte elbette.

Fakat bu gündem olmadı, kulüp de gündeme getirmedi. Oysa bu AİHM kararlarına göre kulübe verilen cezalar haksız ve bu tazminat almaya giden yolda mihenk taşı. Ne hikmetse ölü taklidi yaptı kulüp ve ben bunu bugün tesadüfen gördüm. Yönetim cidden iş bilmezlere dolu.
Ahmet ercan'larin "fenerbahçe camiası tek yürek" programında teşhisi koymuş eski yönetici. Ali koç şunu ısrarla anlamıyor ki türkiye'de işler erol bilecik gibi naif adamlar ile yürümez. Fenerbahçe gibi herkesin düşmanlık güttüğü bir camiaya her daim şekip mosturoğlu gibi adamlar lazımdır. Bizatihi kendisi uzak dursun orası ayrı.

bak erden timur'a, nasıl da hamza mısırları doldurmuş mhk'ya. Ateşe ateşle karşılık verilir. Sadece Bağırmak çağırmak ile olmuyor bu işler. Megafonla bağırsan eyleme geçmedikçe duyan olmaz.

Şekip mosturoğlu hakkında pozitif konuşur gibi olmuşum, hatırlatmakta fayda var ki Kendi kişisel hırsları ve beceriksizlikleri ile fenerbahçe'yi batıran yönetimin bir parçasıydı. Bu insanlar asla övülecek kimseler değildir. Bir doğruları varsa milyon yanlışları var. Ali koç yönetimi bunlardan bin defa daha iyidir. Ali koç başarısızsa bu başarısızlıkta bunların vebali ali koç'tan daha büyüktür.
Boşluğunu bir türlü dolduramadığımız eski yöneticimiz. Kendisi gibi agzı iyi laf yapan gerektiğinde çirkefleşebilen sert bir hukukçuya ihtiyacımız var.
bu ay yapılacak olan seçimde ydk başkanlığına aziz yıldırım kanadı tarafından aday yapılacak olan eski yöneticimiz. ali koç tarafı ise karşısına aday olarak vefa küçük'ü aday çıkarmak istiyormuş.

umarım ydk başkanlığını kazanır.