goal.com'un haberine göre manchester united'a 35 milyon sterlin bonservis bedeli karşılığında transfer olacak merkez savunmacı. ayrıca bonusların da olma ihtimali varmış. oyuncunun hafta sonu sağlık kontrollerinden geçmesi bekleniyormuş.

real bu kadar ucuza bırakmazdı varane'ı normalde ama varane sözleşmesinin son senesinde idi ve kariyerine pl'de devam etmek istediğini söylemişti. hâliyle bu ücretlere bırakmak mecburiyetinde kaldı real.

neyse manu'ya dönelim. jadon sancho transferinden sonra bir iyi transfer daha yaptı manu. (bkz: #66714) nolu entry'de bahsetmiştim, sancho haricinde bir kaliteli stoper ve bir santrfor gerekiyor diye. şimdi bir tek a kalite bir santrfor almak kaldı. çok zor bir ihtimal ama acaba erling braut haland'ı alabilirler mi? eğer alırlarsa harika olur. fakat borussia dortmund'un 190 milyon euro bonservis istediği yazılıyordu medyada haland için. bunun için transferini imkânsız görüyorum. yine de hayali bile güzel.

haland olmasa da mutlaka bir santrfor lazım. umarım manu yönetimi kaliteli bir santrfor almadan kapatmaz transferi.
Resmen soygun olan transfere konu olan stoper. Manunun defansını toparlayacaktır baya, sadece iyi bir santrafor eksikleri kaldı onun dışında kadro seviyesi çok yükseldi umarım eski günlere dönebilirler.
Bu piyasa şartlarında adeta bedava transfer manu için. Net bir golcü daha bağlaması gerekiyor. Yukarıda da yazılmış haaland olursa enfes olur ama bonservisi çok fazla.