yanlış zamanda geldi takımın başına.

5 yıl şampiyon olamayan camiadan 2-3 yıllık bir sistem inşası için gereken sabır gösterilemezdi kendisine. üstüne bir de transfer edilen isimlerin hiçbirisinden performans alamadı ya da almayı başaramadı. ileride çok iyi bir teknik direktör olarak isim yapacak ve biz hayıflanacağız. yolu açık olsun.
o değil de bu adam ilk geldiğinde aykut'un futbolundan sonra ilaç gibi bir futbol oynatmıştı. ilk haftalarda fena da oynamamıştık. slimani eşşeği bir sürü gol kaçırmıştı. üst üste alınan mağlubiyetlerle yarıştan düşmüştük. sonrasında olan oldu zaten.

yine bu adam gibi birinin gelmesi lazım fenerbahçe'nin başına. ama sabır isteyecek ali koç. birkaç yıl isteyecek. ancak öyle sistem oturur.

galatasaray serisinin bitmesi de iyi oldu. dünyanın en saçma serilerinden biriydi.
Fenerbahçe'nin başına geçerek kendi ayağına sıkan Hollandalı teknik direktör. Hem bizi hem kendisini yaktı.

Bundan sonra dikiş tutturmasi zor. Kariyeri yokuş aşağı gider.
Benim aklımda "efendi" bir insan olarak kalan hoca. Karşıma takımdan kovulduktan sonra stadı kendi aracıyla terk etttigi Video çıktı da, bir entry gireyim dedim.

Kocamanin sinsi yardımcılarının başına naif bir Hollandalı yerleştirmek de ne büyük bir hataymis. Geriye dönüp bakınca bazı şeyler çok rahat anlaşılıyor gerçekten zaman geçince.