aldığım bir duyuma göre spor yorumculuğunu hobi amaçlı yapıyor hatta ve hatta ücretsiz yaptığını bile okudum çünkü kendisi bir iş adamı kendi şirketinin yanında başka şirketlerde de hissesi olduğu biliniyor .
Geçen gün trt spor'da denk geldiğim yorumcu (?)

İyi niyetli birisi olabilir oralarını bilemiyorum ama zengin biri olduğu ve kendini oraya yorumcu diye koydurduğu çok açık malesef. Modern futbolu takip etmediği ve televizyondaki çoğu yorumcu gibi futboldan anlamadığı çok belli oluyor, kahveden birini koysan değişmez o yorumlar.

Artık bu ülkede yetenekli ve bilgili gençlerin önünü açsanız nasıl olur bazı konularda ki gelişsek ama nerde hiç sanmıyorum.

TrajiKomik bir önek vereyim; gitti fenerbahçe gençleri şöyle oynatmıyor böyle sabretmiyor diye başladı bir yerinden atmaya. en kötü olduğumuz sezon bile eljif'e şans vermemişizmiş.

Eljif o sezon kaç dakika oynamış en son yıllarda kim en çok oyuncu yollamış avrupa'ya aç bak bakalım.
3 - 5 kelime ile futbol yorumlayan yorumcu. bu adamın futbolu bilmediğini düşünmüyorum ama değişen, dönüşen futbola adapte olamadığını düşünüyorum. o yüzden hala 10 - 15 yıl önceki futbola göre yorum yapıyor.