fenerbahçe altyapısında güneş gibi parlayan 29 Ağustos 2003 doğumlu orta saha ve on numara mevkilerinde oynayabilen futbolcu. fenerbahçe başkanı ali koç'un, acun Ilıcalı'nın moderatörlüğünü yaptığı winwin programında ömer için yaptığı konuşma gülümsetmiştir.

video .
En büyük şansı ali koç olan genç yetenek. Geçen yıldan şimdiye diksiyonu olsun, fiziği olsun, hedefleri olsun kendisine çok büyik değerler katmaya başlamıştır. Ali koç’un ve onun avrupai standarttaki ekibiyle birlikte pişecektir.

Not: Uzun zamandır hedefi ballon d’or kazanmak olan 15 yaşında bir türk futbolcu görmedim.
Bence 2. Lige kiralanıp profesyonel futbola başlasa U19da diğer gençleri çalıma dizmesinden daha faydalı olur. Kendisi türkiye milli takımı için oynayabilecek en büyük 2. potansiyel bence. 1.si naci ünüvar ki onun hollandayı seçme ihtimalini daha yüksek görüyorum
"Bir Alex değil" ifadesini tarihe gömeceğine ve Kaptan Alex'ten sonra 10 numaralı formayı hakkını vererek giyeceğine inandığım genç yeteneğimizdir. Umarım gelişimini sürdürür ve bir an önce Fenerbahçe'nin kanayan yarasına derman olur. Gelişedur çocuk, seni bekliyoruz.