1998 doğumlu arjantinli orta saha. İtalya ligi seri a ekiplerinden bologna forması giyiyor.
Yüksek bonservis vereceksen şu adama ver geç. Tartışılmaz kaliteli bir orta saha oyuncusu hem yaşı da genç bunu al bir daha orta saha alma takıma. diyeceğim de gidip beleş olanlar kim diye kovalıyolardır.
Tüm bakiyemizi harcamamız gereken genç, çift yönlü taş gibi 8 numara. Böyle bir orta saha tüm takımın performansını arttıracak adam hem defansta hem hücumda çalışıyor. Takımda böyle bir orta saha yok hatta emre gittiğinden beri bence yok dominguez gelirse yıllar sonra gerçek bir 8 numara izlemiş oluruz.

Şahsi fikrim bu adamı alıp asıl sağ kanat için ağustos’taki fırsat transferlerini kovalamaktır. Sağ kanadı iyi kötü emre,kent beraber bir şekilde idare eder yeni kanat alınana kadar ama bizde böye bir orta saha yok o mevkiyi kimse idare edemez. Bakın alın şunu yalvarıyorum tüm takımın çehresi değişecek.
kulübümüzün bologna'ya bonservisi için 10 milyon euro teklif ettiği bologna'nın 12 milyon euro + sonraki satıştan %20-30 pay istediği topçu. 11 milyon euro + %15'e biter.
twitter.com/NicoSchira/status/...
11’e bu adamı almak muazzam bir hamle olur o da son senesinde diye alabiliriz yoksa tam verimli oynadığı sezon 20 milyondan aşşağı etmez bu orta saha. O yüzden sonraki satıştan enayi gibi yüksek payla almamak lazım.

Bir an önce gelip başlamasını istediğim karizmatik box to box orta saha hadi inşallah.

--- alıntı ---

Nicolas Dominguez, Fenerbahçe'den 24-36 saat istedi. (Alfredo Pedulla)

--- alıntı ---
çok abartılıyor bu topçu, bize daha baskın karakterli komutan bir futbolcu lazım.
Istatistikleri 15 milyon euro edecek kadar etkileyici olmayan futbolcu. 6-7 milyon bonservise gelecekse gelsin. Sözleşmesinin son senesinde maksimum ederi bu.
“ Oyuncu kararını vermedi ancak milan ve fiorentina da futbolcunun peşinde, bologna da sassoulo gibi tok satıcıyı oynuyor.

İmza yago
Getir şu adamı lige damga vursun.

Orta saha kalitesi bu sezonun anahtarı olacak. İsmail ile birbirini tamamlayacak adam tam da bu arkadaş olacak. Çok uzatmadan tutup kolundan getirmek lazım.