Tam ismi Nathan Michael Sestina olan 2.11 boyundaki, 1997 doğumlu ABD'li uzun forvet. Telekom'da çok iyi bir sezon geçirirken önceki sene de Merkezefendi'de forma giymişti. Önümüzdeki sezon Ataşehir'de oynayacak.

En önemli özelliği şutörlüğü. Ligimizde geçirdiği iki sezonda da yüzde 45 ile üçlük attı ki kariyer ortalaması da yüzde 40 gibi bir şeymiş. Takip edenlerden okuduğum kadarıyla savunmada iyi sayılmasa da elit olduğu şut atma dışında her alanda ortalama seviyede katkı veriyormuş ve iş ahlakı yüksek bir isimmiş. Bu bilgiler başarıya ve ismini duyurmaya aç oluşuyla birleşince ve yalnızca 400.000 dolar alacağı söylenince beni heyecanlandırdı. 4 numarada Hayes'i çok iyi dinlendirir ve benchten güzel bir katkı verir.
twitter.com/FBBasketbol/status...


Fenerbahçe beko ile 1+1 yıllık sözleşme imzalamış basketbolcu.
Sezon boyunca fazla kullanmadığımız ama ara ara özellikle Monaco serisinde bir maçta çok iyi oynayan 4 numaramız. Valencia ile anlaşmak üzereymiş. Düşük maaşı ile kalabilirdi ancak çok da üzüldüğümü söyleyemem. Ben Noua'yı daha çok beğendim ancak onu da tutacağımızı sanmıyorum. Euroleague seviyesinde yeri olduğunu düşünmediğim bir isim.
yollarımızı ayırdığımız basketbolcu, yolu açık olsun.