Alman kaleci antrenörü.

bugün fenerbahçe'ye katılmıştır.
Kaliteli bi abiye benziyor. Merak edenler Burdan bakabilir.
altay'ın yan top zaafını bitirecek adam.
geç kalınmış bir transfer.

hocayı tanımıyorum da bizim kalecilerin halini biliyorum. çoktan oraya bir değişiklik gerekiyordu, umarım birikimli birisidir, ve kariyer hedefleri vardır. çünkü elimizde potansiyeli olan bir kaleci var. ve eğer onu geliştirmeyi başarırsa bize bonservis getirebilir altay 'dan. çünkü altay'ın ayakları cidden iyi, cepheden toplarda küçülmek yerine adeta devleşiyor.

bir şekilde altay'ı transfer edersek de arkada bekleyen ve 1 senedir belçika 2. liginde oynayan ( her ne kadar sakatlanmış olsa da ) bir berke gelecek ve asıl potansiyelli olan isim o. ona olası katkısı ile fenerbahçe için hem bir transfer aseti olabilir hem de uzun yıllar kaleyi koruyabilir.

umarım bu transferden katkı alırız.
Geldiğinden beri gol yemediğimiz adam.
Geldiğinden beri gol yememeye devam ettiğimiz, ulu hoca.
https://twitter.com/shitpostfb/status/1235608663567536132/photo/1
adam fenerbahçe'nin kalecilerini kanının son damlasına kadar topyekün savunuyor. yok böyle bir şey.

[tweet]https://twitter.com/bbosports/status/1242536779279937538[/tweet]
Muhteşem bir karakter..
twitter.com
çok sevdiğim kaleci antrenörümüz. genellikle sosyal medyada kalecilerimizi savunur. bir ara altay'a küfür eden bir taraftara nezih bir şekilde ayar vermişti asla unutmam xd.
bugün de güzel bir cevap vermiş taraftarlarımızdan birine. tabi laf sokma amacı yok taraftarımızın. marco'ya samimi bir yorum yapmış, marco da sempatik bir cevap vermiş.