brooklyn nets'te oynayan süper basketbolcu. sosyal zekası biraz düşük ancak sahadaki performansına bakarsak, ball handling(top hakimiyeti) konusunda nba'in 1 numaralı ismi. tarihte ise 2 numaralı ismi(bana göre) çünkü 1. sırada iverson var.
Brooklyn Nets süperstarı Kyrie Irving, önceki hayatında Kevin Durant olduğunu söyledi.

Kyrie: "Geçmiş hayatımda, ben Kevin Durant'tim! Kafamda, sen şu an neysen tam oyum. Zihniyet aynı."
bugün 2-2'ye gelen brooklyn nets, milwaukee bucks konferans yarı finali dördüncü maçında ayağını çok pis burkan guard. büyük ihtimal serinin dğer maçlarında olmayacak. harden'ın da sakat olduğunu düşünürsek nets'in işi baya zora girdi.
Nba'de izlemeyi en sevdiğim oyuncu olabilir. Şarlatanlıkları var kabul ama top hakimiyeti ve vücut dengesi inanılmaz seviyelerde.
azılı bir aşı karşıtı olan nets oyuncusu.

aşı olmadığı için new york eyaletinde ve de yasak olan diğer eyaletlerde yapılacak olan hiç bir maça çıkamayacak. yani kafadan 41 ev sahibi ve 2 knicks maçı olmak üzere 43 maçta oynayamayacak ve de bu maçlarda oynamayacağı için para da alamayacak.
Hahahhaha tam bir düz dünyacı p*zevenk denilen kişi. Zira kendisi de bunu açıklamıştı. Dünya düz falan diyordu. Aşı olmamayı anlarım. Bu en temel özgürlük ve sosyal haklardan sınırlandırmak da bence yanlış. Lakin hem düz dünyacı hem de aşı karşıtı olunca komik geldi. kjdndnsnns
(bkz: gerizekalı)

Bir de bunun yerli olan, her lafının önüne ağzından salyalar akıtarak "eeeaaaa" koyan versiyonu var. Bir sporda iki tane bu denli zeka geriliğine sahip profesyonelin bulunması tesadüf olamaz. Ne yiyip ne içtikleri tez zamana araştırılmalı.
new york eyaleti valisi Eric Adams önümüzdeki haftalarda aşı zorunluluğunu kaldıracağını açıklamış. yani kyrie irving takımının kendi sahasında yapılacak olan maçlarına da çıkabilecek.

bu aynı zamanda djokovic için de iyi bir haber. zira us open new york'ta düzenleniyor.
bu gece oynanan orlando magic maçında 60 sayı atan basketbolcu.
Galiba lakers yolcusu. Nets yönetimi sözleşme uzatma konusunda temkinli yaklaştığı için gücenmiş galiba aşı karşıtı irving ve takas istemiş. Dallas da ismi geçenler arasında ancak lakers çok daha ciddi gibi. Davis - lebron - irving kağıt üzerinde fena durmayabilir ancak a.d istikrarsız, irving zaten kaçık. Lebron elinden geleni yapsa sa ekonomik oynamak zorunda… schroder ve loonie de var elde ama bilemiyorum.
Öte yandan clevland’tan, lebron’un gölgesi olmak istemiyorum diye ayrılıp yıllar sonra kuyruğunu sıkıştırıp gelirse çok komik olur. Xd