Koray Şener Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Fakültesi'nde öğrenci iken Fenerbahçe-Galatasaray derbisini izlemeye gittiğinde maçın oynanmasından hemen önce hayatını kaybeden Fenerbahçe taraftarı öğrenci.

Bugün ölümünün birinci yıl dönümü.

https://youtu.be/nQ8bq6vrnNY
Ruhun şad olsun dediğim çocuk.

“senin için can verenler, bizim için ölümsüzler. seni asla unutmayız, kardeşimiz koray şener. ”
Huzur içinde uyu kardeşim. Fenerbahçe sevgisiyle dolu dolu ama kısacık bir hayat yaşadın. Artık aramızda değilsin ama senin adını da biz yaşatacağız
kaderimiz aynı olacak diye korktuğum kardeşimiz. Fenerbahçe maçlarında kalbim yerinden çıkacakmış gibi hızlı atıyor. Geçen hafta trabzon maçında skoru 3-1 yapmış olmamıza rağmen maçın geri kalanını büyük bir heyecan ve korku ile izledim. Kalpten gidecem diye korkuyorum valla, allahtan sigarayı bıraktım.

Ölüm yıl dönümünde kendisini rahmetle anıyorum. Huzur içinde uyu kardeşim.
maalesef bir maç sırasında kalp krizi geçirip vefat eden genç arkadaşımız. o sırada neler yaşandığını az çok biliyorum, çünkü ilk müdahale edenler arasında işyerinde beraber çalıştığımız bir arkadaşım var. çok detaylandırmak istemiyorum. mekanı cennet olsun.
bizlerden ayrıları 2 sene olmuş, allah rahmet eylesin.

koray kardeşimizin haberinden sonraki dakikalarda statta seni sevmeyen ölsün diye bağıran malum o.ç kitlenin bu yaptığını bir ömür unutmayacak hiçbir fenerbahçeli.