beşiktaş forması giyen 21 yaşındaki santrafor.
lecce ile sözleşme imzalamak için italya'ya giden futbolcu.
Bu vasıfsız bile gol atabiliyor, biz golcü diye alıyoruz mantara bağlıyor.

(bkz: 2 ekim 2021 beşiktaş sivasspor maçı)
2 Ekim 2021 Beşiktaş Sivasspor maçında sezonun en güzel gollerinden birini atan futbolcu.
Bu cocuğun altyapısı sağlam, gelişime açık. Beşiktaş taraftarı neden bu herife taktı anlayamıyorum. Üstün teknik direktör sergen yalçın göz göre göre gençleri harcıyor. Rıdvan varken nskala, serdar varken montero, güven varken kenan karaman ve Bunlar yalnızca bildiklerimiz. Avrupa'da pek çok ülkede olduğu gibi pro lisans futbolcu eskilerinin tekelinden alınmaz ise daha çok genç harcanır. Malum, futbolcularımızın büyük çoğunluğu çocukken aldıkları eksik eğitim yüzünden beyin gelişimini tamamlayamıyor.

Edit: ikinci golünü de attı. Attığı ikinci gol sergen dahil dinazor ekolü bütün teknik direktörlerimize gelsin. Umarım bir tane de sivas atar da hepten morarır sergen.
22 dakikada 1 gol 2 asist yapan oyuncu.
1999 doğumlu beşiktaş kulübünde forma giyen futbolcu.
sözleşmesi haziran sonunda sona erecek.
açıkcası daha yaşlı sanıyordum kendisini burak kapacak ile aynı yaştalarmış.
Sene sonu boşa çıkıyormuş. Umarım kendisine ilgimiz olur. Yabancı kontenjanının olduğu yerde kulubeye ciddi katkı sağlar. Forvetin her mevkiinde rol alır.
Yabancı kontenjanı olan yerde teklif yapmamız elzem olan futbolcu. Kendisinden daha ucuza daha iyi yerli oyuncu bulmak çok zor.
beşiktaş'tan 1,5 milyon euroluk teklif aldığı söyleniyor. kendisi ise 1.9 istiyormuş. haber doğruysa uzak durmak lazım. 500 bin euro' dan fazla verilmez kendisine.