brezilyalı forvet.

radyospor'a konuşan menajeri 6 aylığına türkiye'ye düşük maliyetlerde getirebileceğini açıkladı. maaşının büyük çoğunluğunu çin kulübü karşılayacakmış. forvet aradığımız şu günlerde düşünülebilir mi? gelse vedat'ı keser mi yada şu anki fiziksel durumu nasıldır bilinmez ama enine boyuna düşünmek gerek tabi eğer yılllık 1-1.5 milyona gelecekse.
Üstteki yazarın belirttikleri doğruysa uygun yollu gelecekse olur. Hele sezon sonu muriçi iyi fiyata okutursak ara dönem deneme amaçlı güzel olur tutarsa tadından yenmez. Allahyar yetişene kadar götürür bence
İsmini aldığı karakter kadar güçlü olan forvet.

Son dönemde adı pek geçmiyor durumu nedir bilinmez.
Adi fenerbahce ile anilan forvet.
Yillik 20m euro kazanmasi disinda hicbir problem yok.
instagram'dan kulübümüzü takip eden futbolcu. yıllardır bu olayın ekmeğini yiyor yerli basın.
Basına yansıyan haberlerden sonra Fenerbahçe'yi takipten çıkan futbolcu.
🥅145 maç⚽76 gol🎯54 asist

34 yaşındaki Brezilyalı yıldız Hulk, Çin ekibi Shanghai SIPG'teki 4,5 yıllık macerasına nokta koyduğunu açıkladı.
Paraya verdiği değerin beşte birini futbol'a verseydi top class oyuncu olarak hatırlanacaktı.

brezilya'daki gelir adeletsizliği ve güvenlik problemleri oyuncularda çocuk yaşta ciddi travmalar yaratıyor. Pek çok oyuncu ufak tefek para hesaplarıyla kariyerlerini hiç edip belki de daha az para kazanarak kariyerini tamamlıyor. Tam tersi kariyeri seçip, yine çok iyi paralar kazanan oyuncular bile bir yerde yine depresyona girip zirvedeyken bütün kariyerini, parasını hiç edebiliyor. Bu latin amerikalılar garip adamlar vesselam.
3 hafta sonra serbest kalacak oyuncu. son durumu nedir bilmiyorum ama 34 yaşındaki hulk'un gündemimize girmesini istemem açıkçası.
yallah mls'e. yeni ferdiler yeni elmaslar izlemek istiyor bu gözler.