Sheffield Wednesday'den hatayspor'a transfer olan nijeryalı orta saha.

kaynak
m.city altyapısından çıkma 2001 doğumlu hatayspor'un nijeryalı orta saha oyuncusu. ilk çıktığı pendikspor maçında eleman resmen şov yaptı pendikspor'un alt lig takımı olmasının yüksek performansında etkisi olduğu açık ama bu çocuk yürüyecek gibi duruyor.
adana demirspor karşısında da gol atmış olan futbolcu.
tek kişilik şovuna ads maçında devam eden hatayspor'un nijeryalı futbolcusu. elemanın mevki mos görünse de sanırım kanattan evrilme bir oyuncu ben hayatımda bu kadar çevik hızlı seri öne oynayan mos görmedim, oyun karakteri amc/winger arası bir şey.
gümbür gümbür gelen hatayspor'un nijeryalı orta sahası. twitter.com/ElisBuseArac/statu...
Fenerbahçe, Atakaş Hatayspor'un 22 yaşındaki Nijeryalı orta saha oyuncusu Fisayo Dele-Bashiru'yu transfer etmek istiyor. (🔗Sözcü)

hiç düşünmeden alsınlar, en fazla bir sezon elimizde tutabiliriz.
yago: ''Lazio ve Hatayspor, Fisayo Dele-Bashiru transferi için bonuslarla birlikte 7 milyon euro karşılığında anlaşmaya vardı. İtalyan ekibi oyuncuyla sözleşme görüşmelerine başladı. Dele Bashiru, sağlık kontrolü için İtalya'ya davet edildi.''

kaçan balık büyük olacağa benziyor yolu açık olsun.
''Hatayspor, Fisayo Dele-Bashiru'nun 7 milyon euro zorunlu satın alma opsiyonuyla birlikte Lazio'ya kiralandığını açıkladı.''