Fenerbahçe hakkında şike imasında bulunanlara, ileri gidip şikeci diyenlere dava açmak için neden beklediklerini anlamadığım oluşu. Artık bunun düşünce özgürlüğü ile açıklanacak noktası kalmadı. İftira atmak ne zamandan beridir düşünce özgürlüğü oldu.
eğer burayı takip edeceklerse harika olur. bir sürü tweet entry falan ifşa ederiz burada.

artık şike ithamlarından bıktım. adamların ellerinde kanıt yok, gelmişler şike imasında bulunuyorlar.

galatasaray'a fetö imasında bulunanlara dava açılıyor ama fenerbahçe'ye şike imasında bulunanlara dava açılmıyor. niye? tescillenmiş güya. bu geri zekalıların delillerin sahte olduğundan haberi de yok.

fenerbahçeli hukukçulara sesleniyorum, burayı okuyun.
http://prntscr.com/qofv13

http://prntscr.com/qofwd8

http://prntscr.com/qofwkx

bugün fenerbahçe başlığına yazılan 4 entry'den 3 tanesi.

fenerbahçe sözlük'teki ''galatasaray'' başlığında bir tane bile ''fetöcüler, himmetçiler'' gibi yakıştırmalar bulamazsınız.

evet fenerbahçeli hukukular, bekliyoruz işlem başlatılmasını.
Ekşi sözlük'te 4 nisan 2015 fenerbahçe takım otobüsüne saldırı başlığında gece vakti hadsizce Şu girdiği yazan aşağılık insana karşı ivedilikle işlem yapması gereken hukukçulardır.

Gece tam yatarken okudum bu girdiyi, dedim ki kesin silip kaçacak ve öyle de yapmış. SS alındı seni gidi iftiracı, provokatör seni... Tezgahmış, bu amipin iddiasına göre FB yönetimi kiralık katil tutuyor ve kendi takımını vurduruyor. Yok öyle klavye delikanlılığı.