Tartışmasız, açıkça, netçe ve türkçe olarak;

(bkz: ali koç)

Bu proje adam fenerbahçe başkanı olmadan önce tribünler agresifti, kadıköy rakipler için adeta cehennem gibiydi. Önce tribünleri bitirdi, üç büyükler içinde şuan en matmazel tribün bizim stadımızda, aksini iddia edebilecek var mı?

Ezeli rakiplerimize karşı sahamızdaki ezici üstünlüğü kaybettik. 10 kişi kalsak bile 6 çektiğimiz(*) rakiplerimiz şuan 10 kişi bize 4 sallıyor. 10 yılı aşkın süredir yenilmediğimiz rakiplerimize karşı serilerimiz teker teker sona erdi. Gs kadıköydeki son 4 maçta bizi 3 kez yenmiş, bjk son 3 galibiyetini 4 sallayarak almış. Böyle bir tabloyu dünyanın neresinde hangi başkan yaratsa o koltuktan indirirler, ama kulübün başı camiaya öyle bir biat kültürü yerleştirdi ki, kimsenin gıkı çıkmıyor.

Her yıl jako papağanı gibi hazır dediği kadroya birkaç a kalite takviye yapacağını vaat edip, aksine tüm elit oyuncuları birer birer yok edip takıma vasat oğlu vasatları doldurup durdu. Her sezon antrenör değiştirip fenerbahçe gibi marka bir takımı 100 (yazıyla yüz) gün teknik direktörsüz bıraktı.

Tez vakit defolup gidersin inşallah. Senin gibi uğursuz ve şuursuz birinin olduğu yerde başarı falan olmaz, olamaz! Başı kesik tavuk gibi ne b*k yediğin belli değil çünkü.

Son olarak;

(bkz: ali koç vizyonu)

Senin o olmayan vizyonuna s*çayım!!!
Kulüpten gittiği gün fenerbahçe futbol takımının şampiyonluk umutları artacaktır.