tekrardan kulüp doktorumuz olan şahıs. daha önce farklı sebeplerden dolayı kulüpten uzaklaştırılmıştı.
Oğlum bir tane normal doktor getireceksiniz. bir tane doktor lan! Kimse johns hopkins'ten doktor getirmenizi falan beklemiyor. Gideceksin çapa'dan, cerrahpaşa'dan çekeceksin. Senden beklentimiz zaten bu kadar düşük. Ne kadar zor olabilir ki? Bu ali koç denen zatın alternatif tıp saçmalıklarına inandığını tahmin ediyordum, hepten tescillenmiş oldu. Dzeko'yu hacamat ile tedavi ederiz artık.
Fenerbahçe'nin doktoru olmaması gereken kişilik. Tadic'i bu adamın tedavi etme ihtimalini düşündükçe kalbim sıkışıyor. Taraftar olarak bu işe el atmamız lazım. Bu adamla sezon bitmez.
videovideo

Hala geç değil kendisini halıya sarmak için. Daha transfer dönemi bitmeden takımın yarısını revire kaldırdık.
Fenerbahçe spor kulübünün kulüp baş baytarı.

Baytar sözünü bilerek yazdım çünkü 26 kasım 2023 fenerbahçe fatih karagümrük maçında fred ve djiku yedeklerde bile bulunmuyor. Arkadaş valla delirmemek elde değil, elalemin sezonu kapattı denilen topçuları iki hafta sonra sahaya çıkıyor, bizim takımda en fazla üç hafta denen adamlar üç aydan aşağı dönmüyor.

Hiçbir yönetici çıkıp demiyor mu ulan erto kıçın başın oynamasın biraz da doktorluk yap şurada diye?

Aldığın paralar haram olsun!
(bkz: #131278)
(bkz: #130754)

Bunu zamanında söyledik. Bu baytardan hallice herif doktor falan değil. Buna doktor diyeni 100 skip 1 saymak gerek.

Bu adam bu kulübün içine sızdırılmış bir ajandır. Görevi ise daha önce belirttiğim gibi sağlamı sakatlamak, sakatı ise öldürmek. Bir yöneticimiz çıkıp nasıl hesap sormaz abi bu mk malına?

Koskoca fenerbahçe şu kenar mahalle baytarları yerine gidip almanyadan amerikadan doktor getirtemiyor, gerçekten şaka gibi mk.
bu adamın beşiktaş'ta çalıştığı dönemde beşiktaş revir gibiydi. ilk 11 oyuncularının yarısı 1 ay 2 ay olmuyordu. kimsenin ekmeğiyle oynanmasını istemem ama sağlık ekibi derhal değiştirilmeli. zerre kadar güven vermiyorlar.
Kelimenin tam manası ile doktor olmayabileceğini yeni öğrendiğim kasabımız. Mağara sıcak mıydı diye soran çok çıkacaktır.(*)

Internetten kısa bir araştırma yapıldığında hangi okulu bitiridiğine dair ciddi çelişkiler görülüyor. Bir kaynak hacettepe bitirdiğini iddia ederken verdiği cv tamamı ile yanlış. Bir kaç kaynak ise almanya'da eğitim aldığından bahsetmiş fakat yine md olduğunu doğrular nitelikte değil. Federasyonun akreditasyonunda ise Osteopat olarak görülüyormuş. Osteopat olmak için tıp bitirmeye gerek yok, fizyoterapist olmak yeterli!

velhasıl kelam fenerbahçe kulup doktoru doktor olmayabilir.

özellikle becao'nun yaşadıkları beşiktaş'ta kötürüm ettiği futbolcuları andırması sebebi ile beni korkuyor.

Umarım fenerbahçe kulup doktoru doktordur.