Beşiktaş'ın sözleşmesini uzatmadığı orta saha.
___________
Dorukhan Toköz’ün menajeri, oyuncunun sözleşmesini uzatma çalışmalarının bir sonuca varmadığını ve görüşmelerin Ocak 2020’de sona erdiğini açıkladı.
Bjk'den ayrılırsa bize değil gs'ye gidecek olan futbolcu tabi Avrupa'dan iyi teklifler almazsa. Bu kadar başarısızlıktan sonra hiçbir futbolcunun ilk tercihi olmadığımız gibi 2. Ya da 3. Tercihi bile değiliz ne yazık ki. Oyuncu getirmek için bu başarısızlık döneminde 1 edecek adama 3 vermemiz gerekiyor. Buna da ekonomik gücümüz el vermiyor.
Bjk'den de gideceğine ihtimal vermiyorum. Çok ciddi bir sakatlık geçirdi avrupa liglerinde bu riske girecek takım çok fazla yoktur, o da bu sebeple önümüzdeki sezonu bjk'de geçirir herhalde.
beşiktaş yalanladı sözleşme fesih haberlerini.

çocuğun maaşı 350bin euro. isterse sözleşmesini feshedip galatasaray'a gider. zaten galatasaray da muhtemelen seneye şampiyonlar ligi'nde oynayacak. bizim almamız için 2 katı maaş vermemiz lazım. hatta belki de 3. küçülmeye gideceğiz zaten, böyle bir şey mümkün değil.

sözleşmesini fesheder mi bilmiyorum ama kariyeri için galatasaray'a gidebilir. bize de gelebilir. ama böyle bir şey yaparsa gözümde karaktersiz birisi olarak kalır. kendisinin gelişimine büyük katkısı olan bir takıma para kazandırmadan giden oyunculardan oldum olası hazzetmem.